Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Lilla lummuses

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
08.08.2012
Foto: Scanpix

Lilla – meelas ja lummav – on taas kord võrgutanud moehiiud oma salapära ja sumedusega, tõustes eeloleva sügise kõige mõjukamaks värvitooniks. Lilla on oma võrku meelitanud Prada, Gucci, Diori, House of Hollandi, Bottega Veneta, Alberta Ferretti ning Christopher Kane’i. Vaatame, millisel kujul võimas toon end ilmutab.

Aristokraatlik lilla on läbi aegade esindanud elegantsi ja peent maitset. Luksuslik toon on väärikas igas oma varjundis, varieerudes pehmest lavendlist sügavalt sametise ploomini.

Lilla karakter on niivõrd veenev ja tugev, et ei vaja kõrvale teisi toone. Kui need peaks end siiski ilmutama, on võiduka värvi vaieldamatuteks lemmikuteks teised sügise soosikud: sügav samblaroheline, bordoopunane, öösinine ning pihlakakarva oranž.

2012. aasta sügisel kasutab lilla oma maagiat nii riietel, kingadel, saabastel, aksessuaaridel, ehetel kui meigis. Kuna varjundeid on värvil palju, pole vaja muretseda, et sobiv toon jääb leidmata. Galeriist leiad kaheksa erinevat varianti, millisel kujul võiks viinamarjavärvi oma garderoobis tervitada.

Ava galerii, klikates pildil!

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee