Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Vaba ja vallatu püksseelik

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
23.07.2012
Foto: Scanpix

Palazzo püksid on taas kord tõusnud staari staatusesse. Ja mis siin imestada! Need õhulisest kangast, üdini laiad ja vabalt langevad püksid on ju ideaalseteks kaaslasteks kuumal päeval, kui kerge suvebriis juustes sasimas.


Chloe

Palazzo püksid – mida meie kandis tuntakse paremini nime all püksseelik – tegid oma esimesed moodsad sammud mitte 70ndatel – nagu kujust võiks eeldada –, vaid juba nelikümmend aastat varem. Palazzo pükste eelmise sajandi kolme-neljakümnendatel tegutsenud eelkäijad polnud küll nii laiasäärsed, kuid võisid oma seelikulaadse vormiga kõrvaltvaataja ära petta küll. Voolava vormiga püksid kuulusid näiteks üdini elegantsete –  Katherine Hepburni ning Marlene Dietrichi rõivaarsenali.

Laiasäärsed kaunitarid on moelavadel tagasi, ilmutades end nii vallatutes lillelapselikes komplektides kui väga väljapeetud stiilis. Lopsakate säärtega pükste kaaslasteks võiks valida sihvakamad kingad, et säiliks pükste vorm. Sobivad nii kontsad kui kork- või nöörtallaga platvormid. Et tegemist on klassikalise suverüüga, võiks Palazzode värvitoon olla soojale hooajale omaselt kirgas ja rõõmus. Ka vinge muster on tervitatav.

Voolavate Palazzo pükste kõrvale on parim valik kitsama joonega ülaosa, et säiliks komplekti tasakaal. Vali mõni tore „maikaline“ või ilus suvine topp. Pidulikumaks puhuks sobivad ka kergemad triiksärgid ning kelmikate varrukatega siidpluusid.


Valik püksseelikuid Montoni ja Ivo Nikkolo kollektsioonidest

Aksessuaaridest on eelistatuimad muidugi laiaäärsed daamikübarad, diivalikud päikeseprillid ning lopsakad kaelaehted. Värviliste pükste peale sobib hästi ka kitsas kontrastne vöö. Peaasi, et see oleks balansis ülejäänud värvigammaga.

Loe ka:
Pidžaamapükstest tänaval 
Pükskostüümist Just nagu Bianca Jaggeril

Moekas
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee