Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Hoiatus: mummupalavik!

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
30.08.2011
Foto: Scanpix

Tähelepanelikumad lugejad võivad mäletada, et kirjutasime eelmise aasta lõpus mummuliste ja täpiliste võidukast vallutusretkest moemaastikul. Meil on hea meel tõdeda, et tegemist ei olnud vaid kevadsuvise trendiga: algaval hooajal on mummu- ja täpimustrid endiselt kõrgendatud tähelepanu all.

Erinevalt suvistest rõõmsavärvilistest täppidest tulevad sügismummud palju küpsemas kuues. Rahulikes mustades, valgetes ja hallides toonides mummud lisavad erudeeritud sügiskomplektidele mängulisust ja värskust. Nii Diane von Furstenberg, Comme des Garcons, Marc Jacobs, Gucci, Rodarte, Stella McCartney, YSL, Lanvin kui Paul Smith on nakatunud mummupalavikku, kandes suuremaid või väiksemad ringikesi kleitidele, pükstele, jakkidele, särkidele ning isegi vihmamantlitele. Mummud figureerivad võrgutavalt ja sametisena läbipaistval mustal kangal, ilmestavad rõivaid 3D kujul, püüavad pilke sümmeetriliste aukudena ning rõõmustavad konservatiivsemaid riietujaid ka klassikaliselt täpilisel kujul. Kes pelgab paista liialt mummuline, ehtigu mustriga oma käekott, kingad, krae või kübar – kogu look muutub hetkega elavamaks.

Ava galerii, klikates pildil!

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee