Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Käes on vampnaiste aeg

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
01.08.2011
Foto: Scanpix

Rahutult möllavad äikesetormid ja öised rohutirtsukoorid tuletavad meelde, et südasuvi on käes ning sügis hiilib aina armutumalt ligi. Ka suur allahindlustebuum annab märku, et nädala-paari pärast on vaateakende mannekeenidel seljas värvikirevate suvekleitide asemel hoopiski looduslähedasemates toonides ja palju katvamad ürbid. See aga ei tähenda, et naiselikud võlud ja seksikus pandaks mitmeks pikaks kuuks kappi luku taha – oh ei, vastupidi.

Piiludes maailmanimega disainerite tänavusi sügistalviseid kollektsioone, ei saa üle ega ümber lõigete teravusest ja julgusest ega naha, kummi ning  lateksi üleannetutest mängudest. 2011. aasta sügisene süngelt must ja piinlikult läikiv fetiši-trend on austusavaldus punastama panevalt seksikatele vampnaistele.

Christopher Kane, Alexander McQueen, Miu Miu, Louis Vuitton, Ferragamo ning Ungaro on vaid mõned nimed moemaailma koorekihist, kes on leidnud oma muusa mustast pitsist, nahksetest revääridest, sümmeetrilistest paneelidest, lõpmatutest nöörkinnitustest, võrksukkadest, võrgutavatest piiluaukudest ning paljastavast ja läbikumavast siidkangast. Ja muidugi saladuslikust ronkmustast värvitoonist...

Nii et daamid, heitke pilk galeriile ning laske läikivalt laitmatul nahal, lateksil ning ohtlikult naiselikul pitsil end lummata!

Ava galerii, klikates pildil!

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee