Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Täpid peale!

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
01.01.2011
Foto: Scanpix

Me kõik teame, et aeg lendab kiiresti ega peatu sekundikski. Üks väheseid võimalusi see hetkeks seisma panna on jõuluajal - et nautida muinasjutulise talvevõlumaa hüvesid ilusate ja heade inimeste seltsis. Uuel aastal läheb aga kõik vanaviisi, täiskäigul edasi. Või siiski?

Moe- ja poodlemismaailmas on jaanuar soodusmüükide aeg, millele järgneb kaubandusmaastiku ärkamine magusast talveunest, sest lettidele jõuavad värvide ning värskusega laetud kevad- ja suvekaubad. Karge ja rahulik moemaastik tärkab ning puhkeb õide!

Kui viimastel suvehooaegadel on au ja kuulsust nautinud triibud ning meremehe-temaatika, siis aastal 2011 tulevad kevad ja suvi teisiti. Järgmise aasta moeikoonideks on Minni-Hiir, Tipp ja Täpp ning kärbseseen. Just nii: mummud ja täpid on tulnud, et jääda! Nii moekeisrid Marc Jacobs, Miu Miu, Moschino, Zac Posen, Louis Vuitton, Paul Smith, Valentino kui ka kingakuningas Christian Louboutin on asetanud mummud trendipoodiumile ega plaani neid sealt niipea kukutada.

Täpid ja mummud tulevad moepubliku ette võimsalt, kandes erinevaid karaktereid ning mängides seinast seina vormide ja siluettidega. Täpilised on nii taljes rätsepaülikonnad, peene siluetiga lipsud kui šikid triiksärgid. Mummud mängivad oma rolli lõdva randmega välja õhulistel siidkleitidel ning tütarlapselikel kellukesekujulistel seelikutel. Pin-up-tüdrukute stiilis siredaid sääri paljastavad lühikesed puhvis kleidid ning püksid on juba ammu täpid ja mummud omaks võtnud. Isegi femme fatale'i stiilis kaunilt kehasse voolitud kleidikesed ning võrgutavad kaelarätid on saanud täppide maagia osaliseks. Oma edulugu jätkab ka eelmisel hooajal võidukäigu teinud jumpsuit, ainult et tuleval aastal juba täpilisena, olgu siis sametiselt ja sätendavalt maksipikkuses või lapselikult lühikese mänguülikonnana. Peaasi, et mummuliselt!

Mis muud, kui vaata üle meie galerii järgmise kevade-suve täpiliste trendidega, et võtta eeskuju, kui läheb kevadiseks poodlemiseks või miks ka mitte ise toreda täpilise komplekti valmistamiseks.

NB! Kelmika mummulise komplekti ilmestamine stiilse lipsukesega on peaaegu alati toimiv kombinatsioon. Näiteks pane pähe kaunis lipsuga peavõru või säti juuksed hobusesabasse ja kata siidpaelaga, mille otsad seo lipsuks. Või sõlmi lipsuke hoopiski kaela, et muuta valge pluus, mis kombineeritud täpilise alaosaga, elavamaks ning anda sellele juurde mänguline puudutus.  

Miu Miu

Marc Jacobs

Paul Smith

Moschino

Louis Vuitton

Miu Miu

NB! Kelmika täpilise komplekti ilmestamine stiilse lipsukesega on peaaegu alati toimiv kombinatsioon. Näiteks pane pähe kaunis lipsuga peavõru või säti juuksed hobusesabasse ning kata siidpaelaga, mille otsad seod lipsuks. Või hoopiski sõlmi lipsuke kaela, et muuta valge pluus, mis kombineeritud täpilise alaosaga, elavamaks ning anda sellele juurde mänguline puudutus.    

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee