Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Hõbeda võidukäik

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
08.12.2010
Foto: Tootjad

Kui Oscariga pärjatud imeilus Juliette Binoche saabus laupäeval Euroopa filmiauhindade galale, ei jäänud vist ühelgi moehuvilisel märkamata tema ploomikarva punase kleidi alt piiluvad hõbedased saapakesed. Klassikaliselt kauni näitlejanna rõivakomplektile lisasid justkui mõnest muinasjutust pärit võlusaapad täpselt paraja annuse teravust ning tervikpilt nägi välja mänglevalt šikk. Just hõbedane, mis sümboliseerib graatsilisust, glamuuri ja silmapaistvust, on paljude kingakeisrite selle ning ka järgmise hooaja lemmiktooniks.  

Järgnevalt heidame pilgu sellele, mida pakuvad oma sügistalvistes kollektsioonides maailma tuntuimad kingadisainerid, et võtta šnitti ja eeskuju, kui läheb kodusel jalatsimaastikul peokingaostuks. 

Jimmy Choo uuest kollektsioonist peaksid leidma oma hõbedase lemmiku kõik kingafanatid. Disainer pakub nii hõbedaselt helkivaid baleriinasid, vampnaiselikult kõrgeid tähetolmuga kaetud stiletosid, täiusliku "tapjakontsa" ning platvormtallaga ussinahkseid peokuningannakingi kui ka klassikalist musta-hõbeda sümbioosi, mis valatud jimmychoolikult ohtlikult seksikasse seemisnahksesse vormi, muutes kingade kandja sääred vaatamisväärsuseks number üks.  

Christian Louboutin'i talvises kollektsioonis on disaineri kaubamärgiks kujunenud veripunastele kingataldadele ehitatud kuratlikult võrgutavad hõbedase säraga kaetud peokingad, mis diskokuuli valguses kindlasti kelmikalt helgivad. Louboutin pole unustanud ka rajusid rokitšikke, kelle pidude hooaja must-have on metalselt sillerdav püütoninahkne king, mis kiirgab täisvõimsusel enesekindlust ning iseseisvust.

Kellel aga meelisjalatsiks saabas ning meie kliimas ei saa seda ju ette heita, tasub kindlasti heita pilk Doc Martensitele, mis pakub oma klassikalist, sel aastal 50. juubelit tähistanud 1460 saabast ka hõbedases kuues. Garanteeritud on tähelepanu, omanäolisus ning hea kindel "kahe jalaga maa peal"-tunne.  

Jah, jalanõude eesmärk ei ole enam ammu kandjat pelgalt ilmastikuolude ja väliskeskkonna eest kaitsta: jalatsid nagu rõivadki peegeldavad kandja iseloomu, väärtusi ja sisemaailma - need on osa "minast". Jalgadest ehk rohujuuretasandilt saab ka kõik muu alguse, niisiis peavad jalanõud olema mugavad, hästi istuma ning nendes kõndimine peab andma kandjale hea enesetunde ja paraja portsu enesekindlust. Nii et miks mitte katta oma kaunid jalad peohooajal just hõbedaga ning olla kaasaegne Tuhkatriinu, kes küll ei kaota peo käigus oma kristallkingakesi, kuid kellele on garanteeritud kõikide printside positiivne tähelepanu...

Pea aga meeles, et kui jala otsas juba efektne king, ei tasu ehete ja muu kulla-karraga üle pingutada, sest alati toimib kõige paremini kombinatsioon less is more

NB! Lisaks hõbedale domineerivad moemaastikul endiselt ka suled, nii et loe ka moekate suleliste kohta ja saa häid ideid pidude hooajaks.

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee