Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Trendivihjed kevadeks

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Hedviga Vei
04.10.2010
Foto: Scanpix

Hetkel, mil sügismood alles oma vabadusse pääsenud tiibu sirutab, vaatab moemaailm juba järgmisse kevadesse. Kauaoodatud sügisene moekarussell on peagi lõpusirgel, jõudes viimase peatuseni.

Pariis on see õnnelik, kes võib hetkel end uhkusega moepealinnaks nimetada. New York, London ja Milano on oma sära juba näidanud ning on õige aeg teha lühike kokkuvõte vaatamaks, mida kevadised moed meile pakuvad.

Trendi valitsev naiselikkus ei kao kuhugi ka kevadel, aga kudumeid kandva vanaema stiil asendub siivsa tütarlapsega, kes paljastustes piirdub säärevälgatusega ning tunneb ennast oma riietes mugavalt ja ilusana. Ilus ongi ehk üldine märksõna, mida kevadmoe kohta kasutada - äärmuslikud vormid ja lõiked asenduvad keha järgiva siluetiga.

Laiad püksid
On viimane aeg oma skinnyjeansid ja retuusid jalga tõmmata, sest  kevad toob kaasa laiad püksid. Eelistatuim on sirge lõige, kuid haaremipüks oma kõikvõimalikes variantides on sama moodne valik.

Dries Van Noten
Dsquared2

Laiad seelikud
50ndatest inspireeritud kaharad kleidid ei kao kuhugi ka tuleval kevadel. Vahelduse otsijad võivad aga muretseda omale sama kahara seeliku ja väikeste tüdrukute lemmik – kloššlõige - kolib nüüd ka täiskasvanud naiste selga.

Marc by Marc Jacobs
Proenza Shouler

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee