Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Sandaalibuum

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Gerli Liivamägi, Pariis
16.08.2010
Foto: Gerli Liivamägi

Kuumas lõõskavas Pariisi asfaldidžunglis on sel aastal rohkelt näha sandaale. Trenditeadlikud inimesed on unustanud varasemate aastate baleriinad ja reppetod, sandaale sobib hetkel kanda nii peoõhtul kui ka keskpäevasel shoppingul, jalutuskäigul või lõunal – sandaalid sobivad igale poole.

Eelmise aasta suvel oli palju näha gladiaatori stiilis sandaale, mis ka täna endiselt tänavapildis, kuid seda juba vähem. Enam ei peeta trendikaks rohkete rihmade ja pannaldega varustatud suvejalanõusid. Võrreldes varasemate aastatega kantakse vähem ka etnomõjutustega sandaale.

Sandaale on igale maitsele. Rohkelt kantakse minimalistlikus stiilis rihmikuid. Vastukaaluks lihtsale joonele on esindatud igasuguste erinevate lillemotiividega sandaalid. Üheks suurimaks uueks trendiks, mida tänavatel suhteliselt tihti näha võib, on nn poolsaabas sandaalid. Küsitledes inimesi, kes taolisi jalavarje kannavad, selgus nende jalanõude mugavus. Oma klassikalisest rihmade risti-rästi stiilist on sandaalid huvitavamateks muutunud. Palju on erinevaid rihmade kombinatsioone ja huvitavaid lahendusi nii varvaste vahel kui ümber.

Käesoleva suve eelistatumateks värvitoonideks on beežikad, pruunikad, mustad toonid, võimalikult naturaalsed ja kompromissitud, jättes rohkem ruumi värvimängudeks outfit`i valimisel. Erinevaid erksaid värvitoone on suhteliselt vähe.

Vastukaaluks kvaliteetsetele nahksandaalidele kantakse plastikust jalavarje, mis mõeldud julgematele trendijärgijatele, ja rohkem on rokk-stiilis rihmikuid. Üheks lemmikuks on saanud ka neetidega erinevat tüüpi sandaalid, olles alternatiiviks neile, kes lihtsaid nahkrihmikuid ei armasta.

Lähemaks ja detailsemaks ülevaateks tutvu pildigaleriiga otse Pariisi tänavatelt.

Ava galerii, klikates pildil!

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Kaunite kaadrite ja võrratute näitlejatööde poolest silma paistev erootiline suurteos.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee