Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Intrigeeriv ilutrend (6)

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Vivian Lepp
06.01.2010
Foto: Photobucket

Kolm aastat tagasi soovitas Carine Roitfeld, Prantsuse Vogue’i peatoimetaja, modell Lara Stone’il oma kulme blondeerida. Nüüd, aastaks 2010, on see trend vallutanud moelavad ja hakanud vaikselt imbuma ka igapäevasesse tänavapilti.

Tihtipeale unustame, et ka kulmudel nagu kõigel muul, mis on seotud ilu- ja moemaailmaga, on omad trendisuunad, kuid need voolud liiguvad väga aeglaselt.

Senini on räägitud ilumaailmas valitsevatest loomulikest ja lopsakatest kulmudest ja see stiil püsib edasi – uueks muutujaks on saanud aga värv.

Lara Stone

Givenchy moemaja 2009/2010 sügistalvises kampaanias oli Victoria’s Secreti modellina tuntud Adriana Lima kulmud pleegitatud lumivalgeks. Ka kõigi teiste kampaanias osalenud modellide kulmud olid peaaegu kadunud, luues n-ö androgüünse näolapi. Alates antud reklaamiseeria ilmumisest on uus ilutrend - valgeks pleegitatud kulmud - järk-järgult vallutanud moemaailma: meenutagem või Balenciaga ja Prada sügistalviseid moeetendusi; Lanvini 2010 kevadsuvist lavašõud; moeseeriat blondide juuste ja kulmudega Carmen Kassist British Vogue’i novembrinumbris. Isegi Tyra Banks mainib oma "America's Next Top Model" 13. hooaja ühes episoodis, kuidas ta jumaldab uut fenomeni ning laseb kahel konkursis osaleval modellihakatisel nii juuksed kui ka kulmud jäiselt blondiks värvida.

Üha rohkem ja rohkem modelle lasevad oma kulmud peaaegu nähtamatuseni pleegitada. Ka moetööstus jumaldab seda hullumeelset, imelikku ja intrigeerivat tendentsi, mis loob näost puhta ja tühja lõuendi.

Kuid mida tuleks kulmude pleegitamisel silmas pidada?
1. Ilusa tulemuse saavutamiseks tuleks kindlasti abi otsida professionaalilt.
2. Kulmuvärvi ei tohiks kokku sobitada juuksevärviga. Kulmud peaksid olema blondid! Kui juuksevärv on juba blond, peaksid kulmud olema tooni võrra heledamad – soovitud tulemus peab olema dramaatiline.
3. Värskelt ja intrigeerivalt mõjub hele kulm koos tumeda silmameigi ja julge (tumeda) huulevärviga.

Meedia on selle uue ilufenomeni nimetanud tulnukalikuks ja hirmutavaks – seda nii positiivsetes kui negatiivsetes toonides, kuid mina isiklikult olen sellest trendist 100% võlutud ning kogun julgust minna ilusalongi ja lasta ka endal kulme heledamaks pleegitada. Julget pealehakkamist teilegi! Kes aga armastab klassikat, jäägu julgelt ebamoekaks ja võõbaku edaspidigi oma kulmud tumedaks.

Givenchy sügistalvine kampaania: modell Adriana Lima

Prada sügistalvine kampaania

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Loe kommentaare (6)

Moekas
Femme uudiskiri

Kaunite kaadrite ja võrratute näitlejatööde poolest silma paistev erootiline suurteos.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee