Kylie = pauer

Kelly Kipper
04.12.2012
Foto: Scanpix

Sulge aken

Kuigi Kylie Minogue on vaid 152 sentimeetrit pikk, on iga millimeeter tema kehast täidetud paueriga. Kylie on võimas ja võimekas alfaemane, kellel on oskus muuta puudutatu kullaks. Iga teine selle austraallanna lugu on hitt, tema H&Mi koostöökollektsioonist räägitakse tänaseni ning nüüd on ta valmis saanud ka filmirolli ja stiiliraamatuga.

Nädala lõpus jõuab kino Sõprus ekraanile Prantsuse režissööri Leos Carax’ värske sci-fi draama "Holy Motors", mille kohta filmiasjatundja Tristan Priimägi on öelnud, et "võimutseva keskpärasuse kõrval on see film nagu supernoova plahvatus – endast kõike andev ja kahuri ees rinda paljastav proovikivi kogu kinole, ja valus meeldetuletus sellest, et kino võib olla maagiline, müstiline, ettearvamatu ja kättesaamatu". Loomulikult annab filmis oma panuse ka võrratu Kylie.

Lisaks nõudlikule filmirollile on poptäht saanud valmis ka särava kohvilauaraamatuga "Kylie/Fashion", mis tähistab lauljanna 25aastast karjääri ning selle kõige eredamaid moehetki. Stiili-retrospektiiv viib lugejad ajamasinaga Kylie’ kuulsatesse lavakostüümidesse ning pakub võimalust nautida muusikavideotes nähtud vaatemängulisi šedöövreid - näiteks futuristlikku kapuutsiga pükskostüümi loo "Can't Get You Out of My Head" videost.

Raamatule on sissejuhatuse kirjutanud Jean Paul Gaultier, kellega lauljannal on olnud pikk koostöösuhe. Glamuursete kaante vahelt leiab sõnavõtte ka Dolce & Gabbanalt, Christopher Kane’ilt, Giles Deaconilt, Christian Louboutinilt ning Stella McCartneylt.

Teose kirjutelt lehekülgedelt leiab lisaks Kreeka jumalannadest inspireeritud dramaatilised lavakostüümid, mida lauljanna kandis kontsertturneel "Aphrodite - Les Folies Tuor 2011". Domenico Dolce ja Stefano Gabbana kommenteerisid oma loomingut – mida oli võimalik nautida ka Eesti muusikapublikul – sõnadega: "Meil on alati suur rõõm luua midagi oma pisikesele printsessile. Aphrodite kostüümides nägi Kylie välja nagu tõeline jumalanna."

Poptäht ise leiab, et raamat on ideaalne viis jäädvustada oma suhted moemaailma kõige andekamate inimestega. "Kui tuhlasin oma isiklikus arhiivis, tegin rännaku minevikku ning meenutasin moe abil viimase veerandsaja aasta kõige meeldejäävamaid momente," sõnas ta.

Jah, Kylie Minogue on olnud oma karjääri jooksul tõeline kameeleon, kes oskab kohanduda igale ajastule kõige omasemate trendidega, ükskõik, kui pöörased need ka poleks. Temas on seksapiili ja stiili ning loomulikult armastust luksuse vastu.

Heidame pilgu moe- ja muusikajumalanna garderoobi.

• Kylie ülistab naiselikkust. Kas oled teda kunagi lohvakas T-särgis ja kulunud pükstes näinud? Meie igatahes mitte. Tegemist on tõelise diiva ja daamiga, kelle iga rõivas kõneleb naiselikkusest ning seksikusest. Minogue’i lemmikud on kehakallistavad kleidid, pilkupüüdvad värvid, julged lõiked (dekolteed ja lõhikud) ning erilised mustrid (sh leopardimuster).

• Lauljatar on korduvalt kaamerate ette jäänud elektrisinises ja päikesekollases. Kui Sa pole veel neid särtsakaid värve proovinud, soovitame tutvust teha. Eriti just talvisel ajal, mil värvid annavad näole lisaannuse sära ja elujõudu.

• Kontsad, kontsad, kontsad! Mida edevamad, seda parem. Kui tunned, et väljas lume ja jää sees väga klõbistada ei tahaks, muretse omale üks tõeliselt kuum paar erinevateks jõulu- ja aastavahetuspidudeks. Kontsad toovad komplimente ning lisavad sihvakust.