Elegantsi etalon

Kelly Kipper
27.09.2011
Foto: Scanpix

Sulge aken

Nädala lõpus jõuab kinos Artis ekraanile John Cameron Mitchelli lavastatud David Lindsay-Abaire'i Pulitzeri preemia pälvinud näidendi ainetel valminud liigutav draama "Jäneseurg", milles peaosa mängib rolliga ka Oscarile ning Kuldgloobusele kandideerinud Nicole Kidman. Austraalia päritolu näitlejatar, kes oma suurepäraste osatäitmistega võitnud pea kõik filmimaailma olulisemad auhinnad, on ka meie sellenädalane stiilne staar.

Kaader filmist "Jäneseurg"

Honolulul sündinud Nicole Kidmani (44) karjäär sai alguse juba varastel kaheksakümnendatel ning on täispööretel jätkunud tänaseni. Ligi kakskümmend aastat punase vaiba galasid tundub pikk aeg pidevalt millegi uuega silma jääda ja ahhetavaid pilke püüda. Nicole on aga sellega kadestamisväärselt hästi hakkama saanud. Näitlejanna elegants, haprus, naiselikkus ja selle taga peituv tugev natuur paistab välja ka tema rõivavalikutest. Nicole’i lemmikdisainerite hulka kuuluvad näiteks John Galiano, Tom Ford, Chanel, YSL, Balenciaga, Alber Elbaz ning L'Wren Scott.

Loodus on austraallannat õnnistanud peente näojoonte, elevandiluukarva portselanjume ning loomulike punaste lokkidega. Naise kostüümivalikuid oleks ent ebaõiglane piiritleda õrna roosamannaga. Tulipunane, sügav päikesekollane, merekarva sinakasroheline ja kriiskav kullatoon on vaid mõned julged värvid, milles Nicole välklampide valgusse astunud.

Siluettidest armastab naine pidulikel vastuvõttudel klassikalist kehaembavat pikka kleiti, mille kaelus/ülaosa on alati vürtsitatud jumaliku pärlkaunistuse, suursuguse tikandi või mõne muu silmapaistvalt erilise detailiga. Nii pole ime, et Nicole’i on nimetatud tänapäeva Grace Kellyks.

Vaata Nicole Kidmanist galeriid, klikates fotolMida tasuks Nicole Kidmani valikutest kõrva taha panna?

• Proovi erinevaid disainereid ja kaubamärke. Katseta uudsete lõigete, vormide, värvide ja mustritega, jäädes sealjuures truuks oma üldisele lemmikstiilile.
• Kui Su juuksed on loomulikult lokkis, tunne selle üle uhkust, kuid proovi vahelduse mõttes ka sirgendamist.
• Ole igas olukorras väljapeetud ja säilita oma naiselik müstika.
• Ära pelga värve, sädelust ja silmapaistvaid materjale!
• Kõigil tuleb ette garderoobi-apsakaid. Ole neist üle ja tunne uhkust, et julgesid midagi teistsugust proovida!

Loosime selleks nädalavahetuseks oma lugejate vahel välja 5 x 2 kinopiletit, mille võitmiseks tuleb vastata vaid ühele lihtsale küsimusele: millises filmis on Nicole Kidmanil olnud kõige ilusamad kostüümid? Vastused koos oma telefoninumbriga palume saada aadressil silvi@femme.ee. Kinopiletite võitjad teeme teatavaks 30. septembril ja võitjatega võtame ühendust.