Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Jane'i moemängud

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
08.11.2012
Foto: Scanpix

Elujõust pakatav 74aastane Jane Fonda on niivõrd särav ja enesekindel naine, et kannab lõdva randmega välja julged moesähvatused ka kõrges eas. Võtsime vaatluse alla kahekordse Oscari võitja, iluikooni ning endise modelli väärikalt värvika riidekapi.

Jane Fonda imelist võimet jäägitult rolli sisse elada saab hetkel näha kinos Artis südamlikus ja humoorikalt elulises Prantsuse filmis "Ja kui me elaksime kõik koos?". Värskes linateoses demonstreerib Fonda oma suurepärast füüsilist vormi ning võlub kaasasündinud elegantsi ja kirega.

Vaadates näitlejanna stiililemmikuid, võib kahtluseta öelda, et L'Oreali saadik teab, mida teeb, kui asi puudutab riietumist. Võluva naeratusega diiva lemmikute hulka kuuluvad nii Stella McCartney minimalistlik looming kui Versace'i vaatemänguline mood. Kui punasel vaibal armastab näitleja naelutada pilke, valides 100% silmapaistvad tualetid – skulpturaalsed siluetid, edevalt sillerdavad kangad, ootamatud lõiked –, siis igapäevaelus tundub tal olevat kaks lemmikstiili: lohakas elegants – ülevalt lahti nööbitud meeste triiksärgid, boheemlaslikud ehted - ning šikk ja lihvitud ehk peened kunstnikuehted ja naiselikud taljes lõiked.

Võta Jane'ilt šnitti

• Sa oled täpselt nii vana, kui vanaks end pead. Jane on ideaalne näide, et vanus passis ei loe: loeb inimese sisemine sära. Teisisõnu: ületades n-ö keskeapiiri, ei pea oma garderoobi jätma vaid igavaid halle, pruune ning musti rõivaid, vaid võid enesekindlalt kanda seda, mis Sulle tõeliselt meeldib. Asi on suhtumises.

• Jane armastab jakke ning on oma kirevate valikutega (silmapaistvad mustrid - sebra, leopard; pilkupüüdvad materjalid - pronksikarva nahk; külluslikud detailid) tõestanud, et kirju või põneva tekstuuriga jakk on kõik, mida vajad, et panna muidu tagasihoidlik toon toonis komplekt elama.

• Igal naisel võiks olla komplekt tõeliselt kauneid ehteid. Ehete osas armastab kelmika lühikese soenguga Jane suuri ümmargusi ning pikki rippuvaid kõrvarõngaid. Tema soeng on pikkuselt ideaalne ehk ei varja kõrvarõngaste ilu, vaid laseb neil täies hiilguses särada. Reeglina on näitlejatari kõrvarõngaste värv harmoonias kleidi tooni või dekoratsioonidega. Valides monokroomse mustvalge, võiks kõrvarõngad olla kontrastselt erksad (Jane Fonda armastab murelipunast ning mürrirohelist).

• Kui Sul on sama ideaalne keha nagu Jane'il, ära karda seda näidata. See ei tähenda, et peaksid kandma paljastavaid lõikeid, vaid et võiksid valida taljes kleidid, püksid, jakid ja särgid, mis demonstreerivad parimal viisil suurepärast figuuri.

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee