Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Saage tuttavaks: Preili Eklektika

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
22.10.2012

Nii muusika- kui moeringkondades sosistatakse uuest sensatsioonist. Või mis sosistatakse: räägitakse valjul häälel! 21aastane Rita Ora on oma ekstravagantse välimusega pannud kihama nii moehiiud kui muusikamagnaat Jay-Z, kelle leibeliga Roc Nation tütarlaps juba 18aastaselt plaadilepingu sõlmis.

Rita on sündinud Kosovos ja kasvanud Londonis. Eksootilise välimusega piigal on taskus juba kolm Briti number üks singlit ning ta on ka üks Roc Nationi suurimatest prioriteetidest ehk lisaks Jay-Z’le saab ta juhtnööre ka Beyoncélt.

Nagu öeldud, näppab Rita oma välimuse ja stiiliga ka moemaailma otsustajate südameid. Räägitakse, et tegemist on lausa ühe käesoleva hetke kuumima moepersooniga maailmas. Miks? Sest tal on täiesti oma stiil!

Vogue’i fotoblogis “Today I’m Wearing“ augustikuu jooksul oma stiili esitlenud Rita Ora demonstreeris meisterlikult, kuidas miksida tänava- ja kõrgmoebrände. Ray Ban, Kanye West, McQ, Pucci, Hermes, Levi’s, Gap, Cartier, Chanel, DvF, Rolex, Philip Lim, Mawi ja Nike on vaid väike läbilõige Rita vastuolulistest lemmikbrändidest.

Tätoveeringuid ja kullakarva ehtekamakaid jumaldav Rita kannab võrdväärselt osavalt suuri lohvakaid n-ö räppari-stiilis T-särke ning rohmakaid botaseid kui kehakallistavaid seksikaid kleidikesi (mis nii mõnigi kord on pandud paari Jordanite, mitte Louboutinidega).

Ava galerii klikates pildil!

Kui soovid Ritast eeskuju võtta, vajad korralikku annust attitude’i. Tema stiil pole sobilik hiirekestele, vaid diivadele, kes on oma heas maitses veendunud ega pelga silma paista.

• Rita Ora tunnusmärgiks on blondid krussis juuksed ning laitmatult maalitud punased huuled. Kuigi tõmmu Rita loomulik juuksevärv on pruun, tunneb ta end blondina ehedamalt. Kui oled oma juuksevärviga rahul, keera pähe rullid ning kombineeri lokisoengut punase musisuuga.

• Rita võiks olla Nike’ Jordani ketside esindusnägu. Otsi välja oma lemmiktossud ja kanna neid pika lohvaka T-särgi, laheda kleidi või nabapluusi ja lühkaritega. Kui tossud on Sinu jaoks liig, muretse omale isikupärane paar ketse või tenniseid.

• Minikleit. Sa ei pea võtma üle Rita radikaalsemat riietumisstiili ja miksima räpiriideid ning bling-ehteid kokteilikleidiga. Vali kehaembava kleidi juurde paar superkõrgeid erilisi kingi ja voilà!

• Kullavärvi ehted. Kuldne statement-ehe tagab tähelepanu. Aga miks piirduda vaid ühega, kui kuldseid lemmikuid on võimalik kuhjata?

Beanie-mütsikesed. Rita oskab neis rokkida! Kontrasti loomiseks värvi suu punaseks, keera juuksed rulli ja pane beanie pähe.

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee