Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Loomult stiilne kuldkihar

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
28.06.2012
Foto: Scanpix

Alles aasta eest Chanelile truudust vandunud „Kõmutüdruku“ täht Blake Lively vahetas usku. Võluv kuldkihar on nüüdsest Gucci uue lõhna Gucci Premiére saadik ja reklaamnägu. Nagu Karl Lagerfeld, Frida Giannini ning auväärne härra Louboutin, oleme ka meie Blake’i ilust ning täkkesse stiilivalikutest lummatud.

Kui Blake Livelyst sai Chanel Mademoiselle’i kotikollektsiooni esindusnägu, ütles näitlejatar, et tema silmis on Lagerfeldi tööd kunst, millele ta mõttes sügava kummarduse teeb: “Kuidas tundis end Tuhkatriinu klaaskingakest jalga libistades? Või Lumivalgeke, kui kohtus printsiga? Täitunud unistus on selle kohta vähe öeldud. Ma tunnen end kõige õnnelikuma tüdrukuna maailmas!“ Patsiga moekeiser, kes oli ka kampaania piltide autor, ütles, et Lively on tema silmis Ameerika unelmate tüdruk, keda kõik armastavad.

Ei tea, kas armastus sai otsa või on tekkinud armukolmnurk, aga igatahes jõuab Blake’i värske koostöö Gucciga müüki juba septembris. “Gucci on põhitegija. See on bränd, millele olen alati alt üles vaadanud. Minu jaoks esindab Gucci jõudu. Ma olen väga uhke, et saan töötada koos Gucci ja selle südame Fridaga,“ kommenteeris näitsik WWDle. „Olenemata noorusest, on ta väga otsustuskindel. Ta teab, kuidas olla diiva kõige paremas mõttes,“ vastas Gucci loovjuht Frida Giannini.

Ka meile tundub, et iseenda stilistiks olev Blake oskab olla diiva, kellega on võimalik – vähemalt mingi piirini – samastuda. Kuigi ta armastab luksusbrände nagu juba mainitud moehiiud, Versace, Lanvin ja Marchesa, ei jäta ta neid kandes kõrgi, kauge ja kättesaamatu Hollywoodi vampnaise muljet. Blake’i stiil on tütarlapselikult naiselik. Ta armastab kombineerimist, kleite ja seelikuid – nii peplume, pliiatseid kui käharasabalisi. Värvidest on tema mängumaaks kogu spekter. Kõige enam võib näitlejatari seljas näha lühikesi kokteilikleite, mis on alati lahendatud väga maitsekalt, võttes fookusesse kas lööva kanga ja lihtsa lõike või vastupidi – erilise lõike ja minimalistliku kanga (loomulikult koos tabavate detailidega).

Ka pikasabalised eest pikemad ja tagant lühemad kleidid-seelikud ning n-ö jumalanna-kleidid on näitlejatari garderoobis aukohal. Esimesi armastab Blake kanda koos boheemlaslike vestikeste ning suurte ja tabavate nn statement-kaelaehetega.

Mida kõrva taha panna?
• Blake’i meik on alati väga tagasihoidlik ja loomulik, kuigi vahel ehib tema huuli ka maasikakarva huulepulk. Eestimaa suves on selline lähenemine teretulnud.

• Oma juukseid kannab näitlejatar reeglina lohakas krunnis, kergelt või viimistletult lainelisena või hoopis kelmikas hobusesabas. Kõik soenguvariandid on sel suvel teemas.

• Boheemlasliku maksiseeliku juurde vali pidulikumaks puhuks samas stiilis kõrged kontsad. Igapäevasemas olukorras libista jalad aga mugavatesse – ent stiilsetesse – sandaalidesse.

• Päevitunud jumega sobivad hästi ka Blake’i ühed lemmiktoonid: oranž, sinakasroheline ning ilus soe beež.

• Sobita eklektilise mustriga seelik lihtsa ülaosaga või vastupidi. Jalga pane mõned vinged suvised kõpskingad.

• Sirge lõikega pikemapoolne bleiser on kohustuslik. Ilus mustvalge või mõnes erksas toonis. Peaasi, et õlgadest hästi istub, on kenade pikkade revääridega ning heast kangast.

Loe lisaks: Pesuehtsad kostüümidraamad

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee