Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Nagu ema, nõnda tütred

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
09.05.2012
Foto: Scanpix

Emadepäeva lähenedes oleme võtnud sihikule ühe kauni ema ja tema kaks võrratut võsukest. Meie seekordsed stiilitarid on juba teist generatsiooni kõrgelennulised modellid ehk Jerry Hall ning tema ja Mick Jaggeri tütred Georgia May ja Elizabeth.

Pingutamatult elegantne Jerry Hall alustas modellikarjääri juba seitsmekümnendatel. Tänaseni näeb ta täiesti rabav välja ning teeb au oma blondile juuksepahmakale, mis võlunud fotograafe üle kolme dekaadi. Modelligeeni on naine pärandanud ka mõlemale tütrele, kes edukalt üle ilma catwalkidel marsivad, ajakirjade moeseeriates rokivad ning plakatitel möödakäijaid lummavad.

Jerry noorem tütar Georgia May on pärinud emalt kuldsed juukselained ning isalt lopsakad huuled, mille vahelt piilub äratuntav hambavahe. Ka aadlipreililike näojoontega Elizabethi on õnnistatud metsikute lokkidega, ent tema kiharad on šokolaadi-, mitte kullakarva. Mõlemad pikajalgsed neiud on modellidena üles astunud ka oma ema kõrval: Elizabeth Thierry Mugleri lavashows ning Georgia May hiljutises H&Mi kampaanias.

Mida kõrva taha panna?
• Piilu ema riidekappi ning kutsu ta oma garderoobi külla. Lisaks põnevatele vintage-leidudele võid avastada ka vastupandamatuid modernseid klassikuid. Saate mõlemad häid ideid, kuidas igapäevavälimust veidi vürtsitada. P. S. Avage ka ehtelaekad!

• Jerry on küll viiekümnendates, ent kannab endiselt oma kiharad välja. Kui Sul on ilusad juuksed, mida armastad, ära lõika neid maha üksnes selleks, et "käituda oma eale vastavalt" või tunduda täiskasvanum. Armasta ja hoolitse nende eest. Kanna uhkusega!

• Vali suveks marjatooni huulepulk. Nii meie loo kangelasema kui –tütred on avastanud enda jaoks vaarika-, pihlaka- ning kibuvitsamarja tooni huulepulgad.

• Jäta liiga sätitud soeng: kräsused lokid ja lained kuuluvad kokku alanud hooajaga.

• Üks ilus boheemlaslik või üdini elegantne suvekleit kulub marjaks ära.

• Perekond Jagger-Hall peab lugu mürkrohelisest, soojast päikesekollasest, erinevatest valgetest (elevandiluukarva ja lumine) ning mummumustrist. Kui oled arvanud, et mõni kirev toon või puhas valge pole Sinu jaoks, jäta meelde, et suvi on parim aeg katsetamiseks: päevitunud jume toob särtsakate toonide ning valge ilu kõige paremini esile.

Loe ka: Stiilsed Jaggerid ja Jagger Versacele

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee