Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Groovy, baby!

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
10.04.2012
Foto: Scanpix

Seekord võtame luubi alla meelelahutusmaailma kirkaimaid tähti riietava stilisti Rachel Zoe 1970. aastate lillelastest inspireeritud garderoobi. New Yorgis sündinud naine on oma karjääri jooksul riietanud lugematul arvul kuulsaid näitlejaid ja lauljatare, kellest mitmed on leidnud tee ka Femme stiilitaride rubriiki. Meie lemmikud on näiteks Anne Hathaway, Kate Hudson, Keira Knightley, Kate Beckinsale, Eva Mendes, Demi Moore ning Liv Tyler.

Isehakanud ehk mitte kunagi ametlikult moodi õppinud stilist Rachel Zoe on tänaseks roninud stiilitrepi kõrgeimale astmele. Tal on oma rõivabränd ja tõsielushow. Tema koostööpartnerite nimekirja kuuluvad Lindex, Judith Leiber ning Rose Apodacaga, kellega koos anti 2007. aastal välja bestsellerist stiiliõpik "Style A to Zoe: The Art of Fashion, Beauty and Everything Glamour".

Kui Racheli klientide stiili iseloomustamiseks on adekvaatne kasutada väljendit "puhas Hollywoodi glamuur", siis naine ise juhib eeskujulikult boheemlaslikult šiki ehk boho-chici austajate ridasid. Kergelt laines juuksed, suured kulinad, altlaienevad teksad, vabaltlangevad hipistiilis rüüsidega pluusid ja kleidid, vana kooli mustrid, kaabud ja kübarad ning ümmargused päikseprillid on tema garderoobi ja välimuse alustalad. Kuigi reeglina tabab kaamerasilm stilisti just retrolike mõjutustega komplektis, ei tähenda see sugugi, et ta ei kanna välja kõige klassikalisemat pidulikku õhtukleiti või üleni musta vormitut ürpi. Ta lihtsalt on üks neist naistest, kes oma oleku ja näoilmega kannab välja absoluutselt kõik.

Mida Racheli stiilist õppida?
• Peakatted on ägedad! Proovi sonisid, õlgkübaraid, laia äärega kübarakesi, erinevatest materjalidest barette ning leia oma lemmik. Hästiistuv peakate on super abimees, kui juuste korrastamiseks napib aega.

• Ühe varrukaga vabaltlangevad kleidid ja pluusid on suvel absoluutsed hitid ning omavad aukohta ka Racheli garderoobis. Näita oma ilusaid õlgu, kaela ning kullakarva päevitust.

• Sirvi vanu moeajakirju, et võtta šnitti 1970ndate flower poweri moest. Lohvkad pompöössete mustritega kleidid on äärmiselt naiselikud, mugavad ja suvised.

• Tervita oma garderoobis rõõmsat päevalillekollast ja mandariinioranži.

Nõuandeid Rachelilt endalt
• Kõige mõjuvõimsam stiilinipp on õigete aksessuaaride kasutamine: "Aksessuaarid võivad muuta kena kostüümi vapustavaks. Aga pea meeles, et valides nii silmapaistva kaelakee, kõrvarõngad, koti kui kingad, ei kanna Sa enam stiilset komplekti, vaid kostüümi."

• "Pidulikeks sündmusteks vali komplekt, mille seelikuosa on pilkupüüdev ja eriline, ent ülaosa lihtne – nii väldid ülepakutud tulemust. Varrukateta või avara dekolteega kleit nõuab kindlasti attitude’iga kaelaehet," on Rachel öelnud ajakirjale Redbook.

• Rõivaese, mis teeb iga naise ilusamaks, on "altlaienevad teksased, sest neil on jalgu pikendav efekt. Inimesed arvavad ekslikult, et peavad kandma eriti kitsaid ja ümber rõivaid, et paista peenemad, ent tegelikult pole see nii."

• Rachel: "Vali kas täiesti madalad või sihvaka kontsaga kõrged kingad. Vahepealsed umbmäärased kõrgused pole variant."

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee