Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Peaaegu täiuslik Keira

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
21.03.2012
Foto: Scanpix

Oeh! Öeldakse küll, et täiuslikkust pole olemas, aga ometigi on näitlejanna Keira Knightley midagi väga ligilähedast. Pole olemas filmirolli, millesse ta tõetruult sisse ei elaks ega rõivakomplekti, mis ei paneks heakskiitvalt noogutama. Need on kaks peamist põhjust (lisaks tema imearmsale olekule), miks me Keira luubi alla võtsime.

Keira Knightley rõivavalikud on tasemel nii eraelus kui filmilinal. Viimase parimaks näiteks on režissöör Joe Wright filmis "Atonement" oma tähelennu teinud habras ja naiselik tõeliselt võrgutav mürkroheline siidkleit. Näitlejatari järgmiste tegelaskujude kostüüme näeme juba alates 23. märtsist, kui meie kinoekraanidel hakkab jooksma David Cronenbergi ülimalt kaasahaarava treileriga thriller "Ohtlik meetod".

Suunates fookuse näitlejatari isiklikele rõivavalikutele, võib öelda, et ei leidu vist ühtki kõrge lennuga disainerit, kelle loomingut Keira kandnud poleks. Nimekiri on pikk - alustades klassikaliselt šikke valikuid pakkuvate Burberry, Valentino, Chaneli ja Gucciga ning lõpetades juba noorema ja julgema põlvkonna loominguga, kelle kõige väljapaistvamateks esindajateks Mary Katrantzou, Erdem ning Rodarte.

Keira stiil on alati naiselik, varieerudes tütarlapselikest komplektidest femme fatale’i ohtlikult võrgutavate õhtukleitideni. Tema valikutes on alati stiili, piisavalt trenditeadlikkust, omapära ning loomulikult elegantsi. Pisikesed või veidi suuremad romantilised detailid, naiselikud õhkõrnad kangad ning figuuri parimast küljest rõhutavad siluetid on õiged karakteristikud, iseloomustamaks näitlejanna stiili. Androgüünne tomboy look pole Keira tassike teed.

Mida kõrva taha panna?

• Triiksärk. Otsi välja või lisa oma garderoobi erinevaid triiksärke, nii lapselike lõbusate motiivide ja detailidega kui üdini naiselikke ning õhulisi. Kombineeri särki kellukasabalise seeliku või chinodega.

• Kui sul on ilusad õlad, rõhuta neid pisikeste puhvvarrukatega.

• Proovi uusi soenguid! Keira on kandnud nii moekat paksu tukka kui lainelisi pikki kiharaid, rääkimata vingest poisipeast.

• Oled üdini diivaliku stiili fänn? Proovi vahelduseks midagi tütarlapselikult lustakat ja vaba. Vastupidises olukorras lisa oma välimusele sära naiselike siluettidega.

• Muretse omale üks ilus pikk vaba aja kleit. Suvel täiuslik kaaslane! Eriti hinnas on silmapaistva mustriga valik.

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Kaunite kaadrite ja võrratute näitlejatööde poolest silma paistev erootiline suurteos.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee