Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Pärjati paljulubav disainer

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
16.11.2011
Foto: Scanpix

14. novembril pärjati järjekorras juba kaheksas disainer Ameerika Moedisainerite Nõukogu (CFDA) ning ajakirja Vogue moefondi auhinnaga. Tänavu langes au ja kuulsus osaks prantsuse disainerile Joseph Altuzarrale (27). Lisaks pronksikarva auhinnakujukesele ning 300 000 dollarile pälvis võitja ka osalemise aastases mentoriprogrammis, mida viivad läbi moetööstuse absoluutsed tipud.

Maineka auhinna, mille eesmärgiks on aidata noorel moebrändil jalad alla saada, on aastast aastasse pälvinud paljulubavad USAs tegutsevad disainerid, kelle tulevikku ennustatakse pikka ja säravat karjääri. Teisisõnu: mitte see, mis disainer senini on teinud, vaid see, milleks ta tulevikus võimeline on, saab peene auhinna laureaadi selgitamisel otsustavaks. Esimese, 2004. aastal välja antud CFDA ning Vogue'i moefondi auhinna viis koju Proenza Schouler ning eelmisel aastal sai prestiižne preemia osaks Billy Reidile. Tänavuses pingelises võistluses jäid teisele kohale Pamela Love ning Creatures of the Wind's ehk Shane Gabier ja Chris Peters. Kuigi võit jäi kättesaamatuks, premeeriti ka nimetatud loomehingi 100 000 dollari ning mentoriprogrammiga.

Õhtu täht ning Vogue'i ja CFDA tulevikulootus Joseph Altuzarra on sündinud Pariisis, töötanud Marc Jacobsi, Proenza Schouleri ja Givenchy moemajas ning juhib hetkel oma firmat New Yorgis. Altuzarra seniseks kõige tähelepanuväärsemaks ja kiidetumaks üllitiseks peetakse moelooja selleaastast sügiskollektsiooni, kus kohtuvad ning saavad üheks luksuslikkus, grungelikud ruudukleidid, liibuvad lõiked ja karusnahksed parkad.

Nagu ikka oluliste moesündmuste puhul, oleme ka sel korral valinud teile imetlemiseks ürituse kõige silmapaistvamad kleidid. Pilgud galeriile!

Ava galerii, klikates pildil!

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee