Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Eeskujuks kleidisõpradele

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
22.08.2011
Foto: Scanpix

Viimaste aastate üks silmapaistvamaid noori näitlejatare Emma Stone (22) napsab järjest ihaldusväärseid filmirolle ning paneb moegurusid rahulolust pead noogutama. Eelmisel nädalal Harper’s Bazaari tunnustatud moetoimetaja Derek Blasbergi "Best Dressed" nimekirja jõudnud Stone teab, kuidas mängida mustrite ja värvidega nii, et tulemuseks oleks klassika ja trendide ideaalne segu.

Kuldgloobuse nominendi Emma Stone’i filmograafiasse kuuluvad "Crazy, Stupid, Love" ning "Friends with Benefits" jõuavad lähiajal ka Eestimaa kinodesse. Esimene neist juba sel nädalal ning teine septembrikuu keskpaigas. Veel enne, kui saame näitlejanna uusimate filmidega tutvust teha, heidame aga pilgu tema garderoobile.

Vaadates erinevate esilinastuste ning pressiürituste pilte, jääb mulje, et Emma Stone’i vaieldamatu rõivaeelistus number üks on kleit. Ja mitte lihtsalt kleit, vaid imeilus pikasabaline või põlvini ulatuv taies. Punapäise näitlejatari (kellele sobisid suurepäraselt ka blondid kiharad) lemmikute moemärkide ja kleidimeistrite hulka kuuluvad näiteks Pucci, Tom Ford, Chanel, Bottega Veneta, Balenciaga, McQueen, Dior ning Giambattista Valli – ehk tõeline kõrgmoe kahurivägi.

Emma Stone on naine, kes ei pelga kirkaid värve, silmapaistvaid mustreid, sätendavaid litreid ega nahka. Lisaks pilkupüüdvatele materjalidele peab näitlejanna lugu ka ebatavalistest lõigetest ning erilistest siluettidest. Näitlejatari lähenemine moele vannub küll truudust ajatule elegantsile, kuid jätab piisavalt mänguruumi mõiste erikülgseks tõlgendamiseks. Olgu siis tegemist nukuliku kleidikese või kuuekümnendate stiilis daamiliku tualetiga – Emma teab, kuidas rõivast just niimoodi kanda, et kõik pilgud ja kaamerad temal peatuks.

Heale kleiditunnetusele lisaks oskab naine valida ka aksessuaare. Laitmatust komplektist ei puudu kunagi teravaninalised kõrged kontsad ega pisike - reeglina värviline või metalses toonis - kotike.

 

Mõned Emma stiilist inspireeritud mõtted
• Mängi kihtide ja tekstuuridega. Näiteks sobita mustast pitsist pluusi või kleidi alla mõni värviline topp.

• Lipsukesed on teemas. Sõlmi kaela, kraega särgi või kleidi juurde lipsuke või katseta vööga, mille otsad on lipsuks piisavalt pikad. Imehästi sobib mõne pikema pluusi või kleidi juurde mustast atlasspaelast isetehtud vöö.

• Lase mustrid ligi!

• Sobita omavahel julgeid värvitoone – näiteks roosat ja punast.

• Kõrged kontsad lisavad lisaks sihvakusele ja sentimeetritele ka kamaluga naiselikkust.

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Kaunite kaadrite ja võrratute näitlejatööde poolest silma paistev erootiline suurteos.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee