Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Naine. Suure algustähega (1)

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
11.08.2011
Foto: Scanpix

Veatult volüümikas ameerika lauljanna Beyoncé on oma enesekindlusega eeskujuks nii vallalistele, kurvikatele kui ka lihtsalt vallatutele tüdrukutele ja miks mitte ka poistele üle ilma. Beyoncé naiselikud vormid, julgus, eneseteadlikkus ning energiline muusika, millesse lauljatar on pannud kogu oma südame ja hinge, on temast teinud ühe meie aja hinnatuima noore naisartisti, kes lööb lisaks muusikatandrile laineid ka moemaastikul.

Beyoncé on öelnud, et oma lauluvideotes on tal alati eesmärgiks olla julge, võimas ja üdini naiselik naine. Kuigi lauljanna väidab, et hoiab oma igapäeva- ja lavavälimuse lahus, kanduvad kõik eelpool nimetatud omadused kõige paremas mõttes üle ka tema argiellu, luues väljapeetud ja seksika terviku nii olemuse kui stiili võtmes.

Jälgides lauljatari muusikalist käekirja ning lauluvideoid, jääb selgelt silma meisterlik moe ja muusika omavaheline kombineerimine. Lisaks elujõulise ja enesekindla naise kuvandi loomisele ning propageerimisele, on Beyoncéle ka väga oluline, et tema look’i oleks fännidel lihtne jäljendada: "Ma mõtlen alati sellele, et mu austajatel oleks võimalik võtta mu stiilist šnitti ja teha see enda omaks. Näiteks laulu "Crazy in Love" videos kandsin lihtsat valget särki ja teksašortse - tahtsin olla naisversioon James Deanist. Mäletan selgelt, et kui olin ise noorem, võtsin väga sageli oma iidolitest eeskuju: näiteks õmblesin oma jakkidele ohtralt lukke, et sarnaneda Michael Jacksoniga," on Beyoncé rääkinud hiljutises intervjuus W Magazine’ile.

Aastatega on lauljatari stiil muutunud aina elegantsemaks, kaotamata sealjuures oma silmapaistvust, julgust ning armastust kogu värvipaleti koloriidi ning klassikaliselt naiseliku ja kurvika keha vastu. Stiilse ja moelembese lauljatari lemmikdisainerit on aga üsna keeruline määratleda, sest soosikute nimekiri on päris pikk. Auväärt listi kuuluvad näiteks Zac Posen, Balmain, Pucci, Gareth Pugh, Elie Saab, Versace ning House of Deréon. Muide, viimane on mitmekordne Grammy võitja ja tema ema ning Beyoncé ühine moemärk, mis sai alguse juba viis aastat tagasi. Lauljatari vanaema Agn?z Deréoni järgi nime saanud brändi kontseptsioon on inspireeritud Knowlesi perekonna kolme viimase generatsiooni naistest. Moemärgi kaubavalikusse kuuluvad lisaks spordi- ja vaba aja riietele ka voodipesu ning käekotid.

Beyoncé oma parfüümi "Beyoncé Heat" esitluspeol New Yorgis

Hiljuti ilmus House of Deréonil ja Beyoncél ka uus parfüüm Heat Rush. Enne moemärgi asutamist aastal 2002 andis lauljanna ema Tina välja ka raamatu "Destiny's Style: Bootylicious Fashion, Beauty and Lifestyle Secrets From Destiny's Child", mis räägib moe mõjust ja olulisusest Destiny’s Childi ning Beyoncé populaarsuse saavutamisel. Olgu öeldud, et omaaegne Destiny’s Childi hittlugu "Bootylicious", mis ülistab naiselikke kurve (koosnedes sõnadest "booty" ja "delicious") ning millest on praktiliselt saanud Beyoncé sünonüüm, on leidnud tee isegi Oxfordi sõnaraamatusse.

Mida on meil aga õppida maailma ühelt populaarseimalt naisartistilt, kelle uus album "4" jõuab peagi poelettidele?

• Ülista oma kurve. Kui Sind on õnnistatud naiselike vormidega, tunne nende üle uhkust!
• Vali rõivad, mis näitavad Su parimaid külgi. Demonstreeri kaunist rangluud või välguta oma siredaid sääri.
• Ära karda katsetada ega proovida midagi uut, ükskõik, kas siis uue/silmapaistva värvi, lõike või mustri näol.
• Kõrged kontsad teevad sihvakamaks. Vali just Sulle sobiv kontsakõrgus, et tunneksid end mugavalt ja enesekindlalt.
• Vinged ja erilised kõpskingad panevad kogu välimusele punkti.
• Hoolitse oma juuste eest! Sorgus soeng viib stiilipunktid alla.

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Loe kommentaare (1)

Moekas
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee