Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Lõuna-Aafrika pärl

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
15.06.2011
Foto: Scanpix

Lõuna-Aafrika Vabariigist pärit Charlize Theron on oma fantastilise näitlemisoskuse eest võitnud nii parima naisnäitleja Oscari, Kuldgloobuse kui auhinna Berliini filmifestivalil Hõbekaru. Charlize suudab tõetruult kehastada nii sarimõrvarit kui naiskaevurit, rääkimata kõrgklassi röövlist ja saatuslikust naisest. Lisaks andekusele ja imepärasele ümberkehastumisvõimele võlub kuldse jume ja kõrgete põsesarnadega filmitäht nii moeilma kui filmifänne oma suurepärase stiilitaju ning alati laitmatu välimusega.

Charlize Theroni on õnnistatud imekaunite näojoonte, unelevalt hüpnotiseerivate silmade, sihvaka keha ning kuldpruuni nahatooniga. Neid plusse oskab näitlejanna ka igati õigesti eksponeerida ja ära kasutada. Kui pärast mõnd järjekordset udupeent punase vaiba üritust ilmuvad mahukad pildigaleriid kõige paremini ja halvemini riietunud staaridest, võib täiesti kindel olla, et üdini maitsekas Charlize on kindlustanud endale koha just esimeses kategoorias.

Et näitlejanna on John Galliano kauaaegne sõber ja fänn, näeb teda sageli just kõmulise briti moelooja loomingus. Ka Galliano ise on nimetanud pikajalgset Lõuna-Aafrika iludust üheks oma lemmikmuusaks. Lisaks Diori ja Galliano loomingule näeb näitlejatari tihti kandmas ka Gucci, Christian Lacroix' ning Lanvini šedöövreid, kuhu saab imehästi juurde sobitada Christian Louboutini kõrgeid kontsi või mugavaid madalaid sandaale.

Kuigi Charlize on katsetanud ka pähkelpruuni juuksevärviga, on katsetused jäänud lühiajalisteks ning lõppenud alati tagasipöördumisega särava sooja blondi juuksetooni juurde. Soengutest eelistab näitlejanna vabal ajal patsi või krunni ning pidulikematel puhkudel lihtsat ja löövat "triigitud" soengut, 40ndate stiilis rullitatud lahtiseid juukseid.

Värve Charlize ei karda. Näitlejatari garderoobis on sooja koha leidnud nii lavendlililla, nefriidikarva roheline, metalne vaskussitoon kui pronksja läikega kuldne. Hoolimata silmapaistvast värvipaletist, näeb Charlize’i eelkõige siiski mustas ning kreemja varjundiga valges. Lõiked varieeruvad aga skaalal, mille ühes otsas on konservatiivsed ja elegantsed tualetid ning teises isikupärased ja peadpööritavalt julged valikud. Reeglina teevad Charlize’i kleidid erilisteks ja meeldejäävateks nende kaelused, seljaosa või kaunistused õlgadel. Igal juhul oskab näitlejanna alati jääda hea maitse piiridesse ega ületa neid isegi oma kõige julgemate valikutega.

Mida Charlize’i stiilist õppida?

• Käes on päevitamishooaeg, nii et lase oma kehal sooja päikese käes mõnusalt kuldpruunistuda. Pea aga meeles, et liiga palju päikest ning liigpruun jume ei mõju enam hästi ega ole ka tervislik.

• Kuldpruuni jume juurde sobib imehästi natuke päikesepuudrit ja murelipunane huulevärv, mida ka Charlize pidulikel puhkudel eelistab.

• Tavaline on igav, nii et jäta see ning leia omale mõni hästiistuv sumedateks suveõhtuteks ideaalne mini- või maksikleit, mis jääb silma oma erilise lõike, ebatavalise värvitooni, põneva kangatekstuuri või huvitavate detailidega.

• Alati ei pea piduliku kleidi juurde kandma kõrgeid kontsi. Leia kleidiga sobivad ilusad ja isikupärased sandaalid, mis loovad suvise ja mugavalt elegantse üldpildi.

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee