Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Boheemlaslikult šikk Kirsten

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
01.06.2011
Foto: Scanpix

Lõppenud Cannes'i filmifestivali ühe kõrgeima tunnustuse - parima naisnäitleja tiitli - pälvis seekord Lars von Trieri filmi "Melanhoolia" täht Kirsten Dunst. Boheemlaslikult tütarlapselikku stiili armastav Kirsten (29) hakkas filmimaailmas laineid lööma varajases nooruses. Näiteks tegi näitlejatar juba 11aastaselt oma esimese filmisuudluse ja seda ei kellegi muu kui ilusmees Brad Pittiga kassahitis "Intervjuu vampiiriga".

Tänaseks on Kirsten üks Hollywoodi nõutumaid naisnäitlejaid, kes on mänginud peaosi sellistes linateostes nagu Sofia Coppola kirevalt traagiline "Marie Antoinette" ja saladuslikult kõhe "Süütud enesetapud". Kirstenile äsja kõrge tunnustuse toonud psühholoogiline katastroofifilm "Melanhoolia" (vaata treilerit) jõuab aga Eestisse kinosse Artis juba suve teises pooles ehk täpsemalt augustis. 

Lisaks filmimaailmas rokkimisele on Kirsten pälvinud palavaid kiidusõnu ka oma hea ja isikupärase stiili eest. Kuigi juba järgmisel aastal tähistab näitlejanna 30. juubelit, näeb ta oma tegelikust vanusest kõvasti noorem välja. Kirstenit iseloomustab loomulikkus, natuke sasitud soeng ja soojad virsikukarva meigitoonid. Kui tegu on aga pidulikuma üritusega, ei ütle ta ära ka sügavast kirsipunasest huulevärvist ega sumedast suitsusilmast.  

Nii Kirsteni punase vaiba kui ka vaba aja stiil on lillelapselik ning retrohõnguline. Tema lemmikute hulka kuuluvad näiteks vabalt langevad vintage-kleidikesed, mida kaunistavad kas narmad, ohtrad lillornamendid või silmapaistvad aplikatsioonid. Ka erinevad rattalõikelised ning pliiatsseelikud (eriti laiupidi triibulise mustriga) on Kirsteni garderoobis kanda kinnitanud. Just lendlevaid tütarlapselikke seelikuid armastab näitlejanna kanda koos natuke lohvakate ühevärviliste T-särkidega, tuues oma stiili sisse veidi grungelikkust. Ära ei ütle Kirsten ka 50ndate stiilis romantilistest kleidikestest ega värvilistest kudumitest. Muide, paar aastat tagasi nägi New Yorgi moenädalal näitlejatari Lutz & Patmos'ele disainitud ümmarguse kaelusega kudumit, mida sai kanda nii kleidi kui džemprina. 

Näitlejanna enda lemmikute moebrändide hulka kuuluvad näiteks Rodarte, Nicholas Kirkwood, Louis Vuitton, Chanel, Dior ning Marc Jacobs. Prillimärkidest on Kirsteni südame võitnud aga päris kindlasti Ray Ban, mille Wayfarerid on näitlejataril alati ees, kui päike kõrgel säramas.  

Mida tasuks Kirsteni stiilist üle võtta? 

• Suvisel ajal tuleks kindlasti proovida Kirsteni lemmikkombinatsiooni: natuke lohvakat T-särki, mille äär on viisakalt topitud tütarlapselikult rattalõikelise seeliku värvli vahele.

• Näita õlgu! Kanna boheemlaslikke vabalt langevaid kleite või särke, mis jätavad kas ühe või siis lausa kaks õlga kelmikalt paljaks.

• Võta ette rongisõit Tartusse, et külastada Emajõe Ateenas asuvat mustmiljonit vintage- poodi ja second-handi, kust võid leida igati väärtuslikke retrohõngulisi esemeid, millele uus elu anda!

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee