Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Ood loomulikule ilule

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
11.05.2011
Foto: Scanpix

Kuidas defineerida mõistet "šikk"? Vastates "Reese Witherspoon", olete tabanud naelapea pihta. Oscariga pärjatud näitlejatar pole vist ealeski eksinud ühegi moepolitsei reegli ega maitseka riietumise põhitõe vastu. Lisaks kaasasündinud näitlemisandele on Reese'i puhul kujunenud ka reegliks, et alati, kui mõni "Best Dressed" nimekiri koostatakse, leiab tema nime stiilsest esikümnest. Reese Witherspooni on loodus õnnistanud ilusate näojoonte ning kauni kehaga, mida ta presenteerib elegantselt ja liialdusteta, rõhutades just oma loomulikkust.

Reese Witherspoon (35) on näitlejanna, kes suudab mängida usutavalt nii suhkruvahustes komöödiates nagu "Legally Blonde", tipptasemel draamades nagu "Walk the Line" kui ka tõsistes pisarakiskujates nagu "Cruel Intentions" ja "Water for Elephants", mis, muuseas, jõuab meie kinodesse selle nädala lõpus. Kõrgete filmiauhindadega pärjatud ja produktsioonifirmat Type A Films omav naine on kaasa löönud ka kultussarjas "Friends",  andnud oma hääle "Simpsonite" külalistegelasele Greta Wolfcastle'ile ning on tegev mitmes heategevusorganisatsioonis. Aastal 2007 nimetas kosmeetikafirma Avon näitlejanna oma üleilmseks saadikuks ja heategevusfondi auliikmeks.

Reese'i stiil on alati puhas ja selge, ilma igasuguse kulla-karra ja sigrimigrita. Näitlejanna lemmikute hulka kuulub kindlasti lühike varrukateta kleit, mille lõige on lihtne, ent kangas, värv ning väikesed detailid loovad igati kauni ja silmailu pakkuva tulemuse. Näitlejatari meik on reeglina tagasihoidlik ja loomulik, vahel  küll aktsendiks lisatud punased huuled. Ka tema blondid kiharad on kas lihtsalt, ent löövalt sirgeks "triigitud" või korrektses krunnis.

Kuigi enamjaolt näeb näitlejatari punasel vaibal taljes kleidis, ei ütle ta ära ka kelmikatest kellukakujulise seelikusabaga lõigetest, mis noorusliku näitlejanna puhul rõhutavad eelkõige tema tütarlapselikku sarmikust. Ka värvispektri julged kirkad ja elavad toonid pole Reese'i jaoks - keda näeb küll sageli klassikalises mustvalges - mitte mingi tabu. Elektrisinine, ultraintensiivne lilla, korallroosa, kärtspunane, päikesekollane – valage need värvid vaid elegantsesse vormi ja ongi olemas!

Veel üks eelistus, mida näitlejanna stiili puhul märkab, on poolehoid retrohõngulistele mustritele ning lõigetele. Punasetäpilised viiekümnendate stiilis kleidid ning grease'ilikud puhvis seelikud on leidnud Reese Witherspooni riidekapis kindla koha.

Rääkides näitlejanna lemmikdisaineritest, on kindlasti üheks tema suureks soosikuks Jason Wu, kelle kokteilikleitides Reese väga sageli kaamerasilma ette jääb. Ka äsja New Yorgis toimunud filmi "Water for Elephants" esilinastusel kandis Reese just Wu valget kleiti, mida ehtisid mustast pitsist aplikatsioonid. Lisaks Wu’le tuleb kindlasti ära märkida veel Chloé, Stella McCartney, Zac Posen, Giambattista Valli, Erdem ning muidugi kingameister Christian Louboutin, kelle sentimeetreid ja sihvakust lisavaid kingi näitlejanna kohe kindlasti väga austab ja armastab.

Mida võime aga meie Reese Witherspooni stiilist üle võtta? 

• Kandes mustvalget, kasuta välimuse särtsakamaks muutmisel kirkaid aksessuaare, näiteks intensiivses toonis kõrvarõngaid.  

• Kui oled harjunud kandma taljes kleidikesi, proovi vahelduseks kellukakujulist seelikuosa. Ja muidugi ka vastupidi. 

• Hangi omale midagi värvilist. Proovi mõnd julget tooni, mida Sinu riidekapi värvipaletis veel ei leidu.  

• Unusta suveks meik ja liigsed aksessuaarid. Lase loomulikkusel särada!

Reese'i saad taas kord kinoekraanil näha juba sel reedel, mil Eesti kinodes linastub film "Vesi elevantidele". Uuri ka lisa siit.

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee