Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Leekivpunane lauluööbik

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
02.03.2011
Foto: Scanpix

Grammy nominendi, ansambli Florence and the Machine solist Florence Welch on oma leekivpunase juuksepahmaka, elevandiluu karva naha ning romantiliselt lillelapseliku stiiliga tõusnud üheks viimase aja kõige väljapaistvamaks stiilietaloniks. Eelmisel nädalal toimunud Oscari galal kandis lauljatar nartsisskollast Valentino kleiti, mille saba koosnes justkui õrnadest kevadlillede kroonlehtedest. Retrohõnguline kleit, millele sekundeerisid lauljatari punased lainelised juuksed, viis Florence'i automaatselt ajakirja Elle kõige kaunimate kleitide galeriisse. 

24aastase lauljanna nõtkes kehas elab tugev ja jõuline lauluhääl, mis koos erilise, pidevalt varieeruva stiiliga moodustab silmapaistva ja vastupandamatu koosluse. Florence'il on olemas kõik koostisaineid, mida ühe eduka lauljatari retsept nõuab ning ta oskab neid omadusi suurepäraselt ka ära kasutada.   

Oma rõivaste kohta on boheemlaslik Flo öelnud, et armastab romantilise hõnguga second-hande ning riideid, mida sealt leiab. Kooliajal olevat Florence sageli kulutanud oma söögiraha rõivastele, mida ta vahetundide ajal second-handides tuhlates leidis. Noore lauljatari praegune stiil hakkas aga arenema siis, kui Florence oli piisavalt vana, et hakata osa võtma Londonis toimuvatest reividest, kus pidulised olid riietatud omanäolistesse ning erilistesse kostüümidesse.  

Lauljatari igapäevane garderoob on pastelsetes toonides ning ehitatud ümber tema punaste kiharate. Muuseas, kas teadsite, et Florence'il on olnud ka sinised, mustad, blondid ning isegi rohelised juuksed?

Kui argipäevadel kannab Flo tütarlapselikult pitsilisi rõivaid, õhulisi pluusikesi, valgeid sokke kõrgetes kingades, lühikesi pükse ja hipilikke kleidikesi, aga ka musta nahka ja nöörsaapaid, siis tema lava-look on inspireeritud 70ndate Stevie Nicks'i nõialiku vibe'iga esinemiskostüümidest. Nagu ta ise ütleb: Lady of Shalott kohtub gootiliku nahkhiirnaisega. Florence'i stilist, Aldene Johnson on öelnud, et laval olles on Florence'i kostüümides alati esindatud kaks poolt: valge nõid ja tume vamp, kuid kui on minek punasele vaibale, on kostüümide valik klassikaline ja glamuurne, mitte kunagi räpakas ega lohaka kõrvalmaiguga.  

2009. aastal, veidi enne, kui Florence and the Machine'i album "Lungs" jõudis poelettidele, tegi lauljanna koostööd Top Shopiga, mis kujundas talle kolm kostüümi Glastonbury Festivalil esinemiseks. Vaid mõned kuud hiljem, kui bändist oli saanud täielik hitt, hakkasid erinevad kõrgmoedisainerid võitlema omapärase välimusega lauljatari tähelepanu eest. Erinevatel punase vaiba üritustel on Florence kandnud nii Givenchy, Chaneli kui ka Elie Saabi loomingut. Valentino ning Dries Van Noten kasutasid Florence and the Machine’i muusikat oma 2011. aasta kevadkollektsioonide showdes. Mulberry läks aga veelgi kaugemale, kutsudes Florence and the Machine'i esinema oma moeshow järelpeole. Sündmuse teeb eriliseks seik, et kõik modellid, kes catwalkil üles astusid, kandsid punast parukat. Emma Hill, Mulberry disainer põhjendas valikut asjaoluga, et moelooja muusa, modell Julia Johansen on punapea ning kuna ka Flo juuksed on sama leekivad, tundus mõte panna kõikidele modellidele pähe punased parukad päris hea. Miks aga just Florence? Emma Hill kommenteeris, et tema valik langes Flo'le just seepärast, et ta on ehe - tal on võimas hääl, mis täidab kogu lava. Pole vaja mingeid taustatantsijaid ega akrobaate, piisab erilisest Florence'ist.    

Mida aga Florence'ilt õppida? 

• Ärata endas (tütar)lapselik pool: proovi lillelapseliku, ükskõik kas siis mini- või maksipikkuses kleidikese, pitssokkide ning lakk-kingade kombinatsiooni. 

• Tee visiit ema/vanaema riidekappi - põnevad leiud on garanteeritud! 

• Tee tutvust seitsme- ja kaheksakümnendate metsikute lauljataride stiiliga. Debbie Harry, Stevie Nicks'i, Joan Jett'i ning Cindy Lauper'i eklektilisest väljanägemisest leiad kindlasti inspiratsiooni, et muuta igapäevane välimus vürtsikamaks.  

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Kaunite kaadrite ja võrratute näitlejatööde poolest silma paistev erootiline suurteos.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee