Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Tõeline Lumivalgeke

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
15.02.2011
Foto: Scanpix

Tema klaari jumega nägu ilmestavad suured rosinakarva silmad, millele sekundeerivad tumedad ja tugevad, selgelt välja joonistuvad kulmud. Lumivalget hambarida katavad veripunased huuled ning kogu see kaunis kooslus on piiritletud paksude ja kohevate eebenipuu värvi kiharatega. Jah, selline on alati elegantne Anne Hathaway, kellest õhkuv siniverelisus tekitab aukartust, võidab pilke ning varastab südameid.  

Anne on fashionistadele eelkõige tuttav filmist "Saatan kannab Pradat", kus näitlejatar kehastas armutu ja küünilise moeajakirja peatoimetaja Miranda Priestly assistenti. Printsessi- ja muinasjutufilmide fännid on Anne’iga tuttavaks saanud aga läbi linateoste "Printsessi päevikud", "Võlutud Ella" ja "Alice Imedemaal“ – viimases kehastas näitlejanna saladuslikku Valget Kuningannat. Et tegu on laia kaliibriga näitlejatariga, on ta kaasa löönud ka edukates draamades, mille seas on palju poleemikat tekitanud "Brokebacki mägi" ning romantiline "Jane Austeni tõrjutud tunded".  

Anne Hathawayle on looduse poolt kaasa antud klassikaliselt kaunis välimus, mida ta oskab stiilselt ja ülepingutamata ka näidata. Näitlejanna ise on oma välimuse kohta öelnud, et leiab selles mitmeid imelikke jooni: näiteks on tal suured silmad, lopsakad huuled ning paksud kulmud, kuid nägu ja pea üleüldiselt on pisikesed. Eks selliseid "vigu" leiavadki inimesed endas ise, jättes kõrvalolijad mõtisklema, kuidas saab küll selline arvamus kujuneda.  

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee