Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Poisilikult naiselik Robyn

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
03.01.2011
Foto: Scanpix

Rootsi lauljatar Robyn ei jää märkamata ei pilkases pimeduses ega tuhandepealises rahvamassis, rääkimata päikesepaistest ja päevasest ajast. Tema plaatinablond, peaaegu helendav asümmeetrilise lõikusega poisipea tõmbab pilke igas ruumis ja igal ajahetkel. Kord on juuksed turris ja sasitud, lehvimas igasse ilmakaarde, siis jällegi tõmmatud piinlikult sirge seitel ja metsikud kiharad taltsutatud ning kammitud pailapselikult vastu pead. Robyni soenguvariatsioonid annavad selgelt märku, et poisipea ei tähenda vaid üht fikseeritud soengut ega nulli fantaasialendu, vaid annab sellele pigem just tuult tiibadesse. 

Robyni võluvalt kahvatule ning veatule nahale sekundeerivad üldjuhul tema intensiivselt leebed silmad. Suured ilmekad kassisilmad, sume suitsusilm või hoopiski pehmelt kirevad laud ja valge lainer on osaks lauljatari jumestuskäekirjast. Kunagi ei ole millegagi üle pingutatud, kuid omapärane ja mõjuv tulemus on alati garanteeritud.

Kogu lauljatari olemus ja välimus on kaootiline, ent tasakaalukas; kosmiline, aga tugevasti kahe jalaga maa peal - nagu tema muusikagi. Poplauljana üle viieteist aasta tagasi alustanud Robyn on tänaseks üks hinnatumaid Skandinaavia elektropop-artiste, kelle 2010. aasta sensatsioon "Dancing on My Own" on esitatud ka selle aasta Grammy auhinna nominendiks.

Juba ainuüksi tema plaadikujundustest ning äsja mainitud loo videost kumab läbi haldjaliku olekuga Robyni hea stiilitaju ning võime kanda välja pretensioonikaid kostüüme. Lauljanna valab põhjamaiselt karged ja puhtad värvid julgetesse vormidesse ning lõigetesse, maitsestades kooslust näputäie pastell- ja neoontoonidega. Tema rõivad on silmatorkavad ning vau-efekti tekitavad. Robynit on õnnistatud üle võlli mustrite, materjalide ning kangaste miksimise oskusega. Isegi lühikesed  aeroobikaretuusid, mis tekitavad enamuses segaseid tundeid, suudab lauljatar kanda välja uhkuse ja maitsekusega.

Oma stiili mässavalt nooruslikuks nimetav Robyn on öelnud, et armastab täna kanda samu riideesemeid, mis olid tema lemmikuiks keskkoolipäevil. Sinna hulka kuuluvad näiteks metallninaga Doc Martensid ning pungilik bomber jacket. Kuna lauljanna vanemad on mõlemad teatrinäitlejad, õppis Robyn juba noores eas, et välimus ning rõivad on kõnekad ja ühed esmastest kommunikeerumisvahenditest. Üheks suurimaks mõjutajaks oma isikliku stiili kujunemisel peab Robyn Suurbritannia reivikultuuri, mille kõrghetk oli 90ndatel ehk lauljanna nooruspõlves.

Niisiis, mida tasuks meil Robynilt õppida?

• Nooruspõlveriided ei ole alati mõeldud mahakandmiseks, vaid pigem võiks teha kapis suurpuhastuse, leida üles kunagised lemmikrõivad ning anda neile uus särav elu.
• Tüüpilise musta silmalaineri kõrval võiks proovida hoopiski lumivalget.
• Julge katsetada ja miksida! Kui komplekt tundub esmapilgul täiesti kokkusobimatu ja vale, pane see selga, et veenduda, kas see ikka on nii. Jäta meelde: kõik saab alguse suhtumisest ja enesekindlusest - kui meeldib, pane selga! Nagu Coco Chanelgi on öelnud: "Elu on liiga lühike, et igavalt riides käia!"

Aga nagu me teame, ütleb üks pilt rohkem kui tuhat sõna, nii et uudistage meie galeriid Robynist! 


Ava galerii, klikates pildil!

Loe ka Moeloojate lemmiklaps

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee