Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Võltsijate lemmik Louis Vuitton (21)

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Merit Välba
14.09.2006

Niipea kui asi on ilus ja eksklusiivne, aga maksab tavainimese jaoks üüratuid summasid, tekkivad ärimehed, kes maailmanimega brändi toodetest võltsinguid toodavad ja neid kordades odavamalt müüvad. Maailma enim võltsitud firmamärgiks peetakse käekottide ikooni Louis Vuittoni.

Louis Vuittoni legend sai alguse 1854. aastal Pariisis, mil mees hakkas seal valmistama reisikohvreid. Inimeste poolehoiu võitsid need tänu oma heale väljanägemisele ja praktilisusele. Täna, poolteist sajandit hiljem elab legend üha jõudsamalt edasi. Louis Vuitton on alati olnud sünonüüm kõrgele kvaliteedile, parimale materjalile ja heale stiilitunnetusele.

Inimesed, kes eelistavad kordades odavamat, ent mitte päris õiget Vuittoni sõrmede vahele, võib jagada laias laastus kaheks. Ühed on need, kellele ese lihtsalt meeldib, kelle jaoks on tegemist õige hinna ja ostetud kauba suhtega ning keda ei huvita tõsiasi, et tegemist on võltsinguga. Teised on aga need, kes üritavad jätta muljet, et tegemist on kalli raha eest ostetud ehtsa Vuittoniga, ja kes loodavad ütlusele "kes see ikka ehtsal ja võltsingul vahet teeb".

Siinkohal mõni näpunäide, kuidas siiski eristada originaali järeletehtust. Mitte selleks, et oma sõbrannade Vuittoni pähe esitatud käekotte inspekteerima minna, vaid pigem juhuks, kui keegi kaupmees üritab teile mõnda kotti Vuittoni pähe müüa.

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Loe kommentaare (21)

Moekas
Femme uudiskiri

Kaunite kaadrite ja võrratute näitlejatööde poolest silma paistev erootiline suurteos.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee