Päike, siit me tuleme!

Kelly Kipper
29.04.2013
Foto: Tootja

Sulge aken

H&Mi suvised reklaamid on tõeliselt eksootilised maiuspalad, lummates päikeselembeseid kuuma temperamendi ning glamuurse Beyoncéga. Esmased uudised H&Mi ning Knowlesi koostööst lekkisid jaanuaris, mil üks lauljanna tantsijatest kogemata uudise Twitteris paljastas. Siin on kauaoodatud pildiseeria.

Ava galerii klikates pildil!

Hea valik, H&M! Beyoncé tõmmu nahk ja lokkav naiselikkus sobivad ideaalselt värskesse paradiisiseeriasse. Plakatitele kadreeritud bikiini- ja rannarõivavalik on inspireeritud laulja individuaalsest stiilist ning saanud viimse lihvi just Knowlesi ideedest.

„H&Mi suvekampaania on fantaasiareis, mida on vürtsitatud glamuuri, draama ja paradiisihõnguga,” sõnas kaubamärgi loovjuht Donald Schneider. „Beyoncéd oli pildistamisel absoluutselt imeline vaadata – ta oli nii mänguline ja vaba; need omadused teevad temast üleilmaliselt armastatud staari. Valminud rannakollektsioon peegeldab parimal viisil nii Beyoncé kui ka H&Mi olemust.” Fotod päikeses mõnulevast lauljatarist on jäädvustatud Bahama saartel Inez van Lamsweerde ning Vinoodh Matadini poolt.

„Mulle on alati H&Mi fookus – lõbus ja taskukohane mood – meeldinud,“ kommenteeris lauljanna koostööd. „Nautisin väga meie koostöö kontseptsiooni, mille keskmes olid neli elementi: tuli, vesi, maa ja tuul. Mainimata ei saa jätta ka imeilusat ja inspireerivat troopilist randa, kus shoot aset leidis.”

Plakatitega paralleelselt valmib rannakollektsioonist ka telereklaam, mille taustaks mängib Beyoncé värske lugu ”Standing On The Sun“.

Loe ka: Naine. Suure algustähega.