Iludus Sinu käevangus

Kelly Kipper
01.04.2013
Foto: Tootja

Sulge aken

Hei, stiilitar! Meil on Sulle hea uudis: Pilgrimi eheteärisse on saabunud kuraasikad Axel Accessories käekotid, mis on sama erilised, silmapaistvad ja ihaldusväärsed nagu Pilgrimi ehtedki.

Kreeka juurtega Axeli pilgupüüdjaid iseloomustavad maitsekus, kvaliteet, põnev materjalide ja värvide kombinatsioon ning julge stiil. Ei tasu unustada ka unikaalsust: üksnes Pilgrimi esinduskaupluses müügil olevaid kotte on igaüht tellitud Eestisse vaid üks kuni kaks eksemplari, mis muudab riski kohata kellegi käevangus samasugust iludust peaaegu olematuks.

Nagu juba mainitud, pärineb kottide temperamentne iseloom Kreekast, täpsemalt Thessalonikist, kus tänaseks juba rahvusvaheline bränd 1999. aastal asutati. Detailirohkete kollektsioonide loomisel on köitvaks tervikuks ühendatud mood ja loodus – disainerid on ammutanud inspiratsiooni ilusatest värvidest ja Kreeka lopsakast loodusest: järvedest ning mägiküladest.

Mudelitest leiab endale meelepärase igaüks – nii konservatiivse stiili austaja kui ka julge trendiseadja. Axeli pidevalt täienevas käekotivalikus leidub nii pisikesi klubikotte kui ka mahukamaid käekotte. Viimaste puhul on suureks eeliseks kompaktsus ja sahtlite rohkus ehk käekoti sisu on väga lihtne organiseerida. Lisaks on enamusel kottidel kaasas pikk sang, et saaksid kotti soovi korral ka õlal kanda.

Kui reeglina on efektsed ja kvaliteetsed aksessuaarid Eestis üsna kallid, siis Axeli puhul kriipivalt kõrgeid hindu kartma ei pea – kottide hinnad jäävad vahemikku 50 ja 70 eurot. Kõlab hästi? Kui hinges hakkas kripeldama ja soovid omale kevadeks ilusa koti muretseda, hüppa läbi Pilgrimi esinduskauplusest Foorumi keskuses ja ütle müüjale ostu sooritamisel parool „Axeli kotid on mu lemmikud“, mis tagab ostult 20% soodustust.

Astu läbi – lubame, et Sa ei pettu!

Ava galerii, klikates pildil!