Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Moeillustratsioonid + kotid

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Moetoimetus
01.06.2014
Foto: Marek Metslaid

Kodumaised moedisainerid Kätlin Kaljuvee ja Julia Korovina esitlesid eelmisel nädalal oma uusi kollektsioone Baltika kvartalis asuvas moepoes Zero. Lisaks põnevale moele sai rohkearvuline publik nautida ka Dr Hauschka iluteenuseid ning maitsvaid jooke ning suupisteid.

Kätlin Kaljuvee uut kollektsiooni ilmestavad taaskord tema enda poolt käsitsi joonistatud moeillustratsioonid, millest kujundatud mustrid – hobuse, mao, paabulinnu ja lille omad - on kantud siidisallidele ja tuunikatele. Kollektsiooni salle ja rätikuid saab kanda väga erineval ja endale sobival moel, sidudes neid näiteks pluusideks.

Ava galerii, klikates pildil!

Julia Korovina moebrändi Jukocute kollektsioon “Magnolia” sisaldab naiselikke, suviseid ja romantilisi kotte, mille loomisel on kasutatud lillemustreid, tikandeid, mustrilist nahka, pehmeid roosasid ja beeže toone, valikus on ka kontrastsed erksamates toonides tooted. Lisaks kuuluvad valikusse ka väiksemad aksessuaarid nagu kotid mobiilide või tahvelarvutite jaoks.
 
Esitluse muutsid veelgi põnevamaks aksessuaarid ja rõivad kodumaiselt moebrändilt Oomyo, mis valmistab jooga harrastamiseks sobilikke tekstiiltooteid. Trikotaažist pluusid, püksid ja turban-sallid sobisid hästi kokku nii siidirätikute kui luksuslike nahkkottidega. Tulemuseks uudsed ja üllatavad rõivakomplektid.
 
Ürituse partnerid olid katnud küllusliku laua Mokai siidrite, Vitamin Well vitamiinijookide, No Bananas maasikate, Maiasmoka kommide ja küpsiste ning Estoveri juustuampsudega. Metro Modelsi modellid muutusid kaunimaks Dr Hauschka iluspetsialistide käte all. Esimesed külalised said endale ka kingikotid, kuhu olid lisaks üllatusi andnud L’Oréal Paris, JOIK, Rotring, Rochas, Kamill, Pariisi Vesi, Elizabeth Arden ja Wella.

Moeshow’l esitletud rõivaste hulgas olid ka Zeros müüdava brändi Lowi Vi tooteid http://dev.lowivi.com
 
Info brändide kohta:
www.katlinkaljuvee.com
www.jukocute.com
www.oomyo.com

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee