Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Tanel Veenre kärbeste barokk

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Moetoimetus
30.05.2014
Foto: Tanel Veenre

Tanel Veenre seeriaehete kaubamärk TVJewellery esitleb täna, 30. mail Tallinna Teletorni jalamil uut brändingut ja veebipoodi ning tuleb turule värskete ehteseeriatega. 
 

Koos Aldo Järvsoo ja Liisi Eesmaa kollektsioonidega esitletakse täna, 30. mail suurejoonelisel moeetendusel HÜPNOOS valitud palu ka ehtekollektsioonidest "FlyFly" ja "Hippocamp".
 
Kollektsioon "FlyFly" riputab kõrva kärbsed – kuid need pole mitte tõredad porilased, vaid vikerkaare värvides edevad isendid. Kärbeste kergest balsapuust tiivad on kaetud imeliste värvitolmudega ning silmadeks on poolvääriskivid ja emailitäpid. See seeria räägib vabaduse julget keelt – nende ehetega on võimatu märkamatuks jääda. Tanel räägib oma  värvikatest ehetest: “Minu jaoks on oluline näha, kuidas ehted ärkavad õige inimesega koos ellu. Lisavad väikese, kuid olulise noodi, mis võib kogu terviku ümber mõtestada. Kogu see paradiisiviljade ja kärbeste kollektsiooni loomise protsess on olnud paras katsumus - öösiti värvide ja tolmudega mässates olen olnud tihti mürgituse piirimail. Aga nii tekstruurid kui tundlik värv on väga oluline!”
 

Teine värske kollektsioon "Hippocamp" vaatab ajalukku ning toob tänasesse barokse lopsakuse koos rokokooliku kergusega. See jultunult ilus kõrgmoe ehete kollektsioon on mõeldud kestma – merihobudest moodustatud põnevad vormid on valatud hõbedasse ning vääristatud fantastiliste tahklihvis poolvääriskividega (millest nii mõnigi on suurem kui vutimuna). Selles kollektsioonis on nii väiksemaid merihobusid igapäevaseks kandmiseks kui ka võimsalt campe ripatseid, mis hakkavad tõeliselt elama vaid lühtrite säras. "Merihobudes on midagi muinasjutulist - need olendid nagu ei olekski loodusest, vaid mõnest fantaasiast. Mulle tundub, et neid ehetes kasutades saan seda muinasjuttu taas luua ja panna ka kandjad hetkeks unustama argijamad ja pagema fantaasiamaailma. Osad merihobud uuest kollektsioonist said endale ka tiivad!" lisab Tanel.
 
Ehete hinnad algavad 39 eurost.
 
TVJewellery värskenduskuur on sündinud EASi toel ja AKU disainibüroo mõttejõul.
 
Vaata lisaks:
 
Piletid HÜPNOOS moevaatemängule on müügil Piletilevis.

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Kaunite kaadrite ja võrratute näitlejatööde poolest silma paistev erootiline suurteos.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee