Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Oksana Tanditi avas esinduskaupluse

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Moetoimetus
16.05.2014
Foto: Maksim Toome

Eesti moedisainer Oksana Tandit avas Tornimäe Ärikeskuses spetsiaalselt oma kaubamärgile loodud interjööriga esinduskaupluse, eesmärgiga jõuda lähiaastatel sama kontseptsiooniga ka välisturgudele. Kevad-suvise kollektsiooni kõrval esitleti avamispeol moelooja originaalseid nahkaksessuaare.

Ava galerii, klikates pildil!

Tänaseks juba üle kümne aasta Eesti moeturul tegutsenud disaineri otsus kolida vanalinnast Tornimäe ärikvartalisse polnud sugugi juhuslik. „Kaasaegse elu dünaamikast lähtudes soovisin eelkõige arvestada oma klientide hõivatusega ning liikuda neile lähemale,“ sõnas Tandit, iseloomustades vanalinna piiratust ja parkimiskohtade vähest võimalust. Kolimisega sai teoks moelooja kauaegne soov luua oma kollektsioonile originaalne täislahendust pakkuv showroom ja kaubamärgile vastav interjöör. Modernse, kuid siiski brändi olemust arvestava interjööri sisearhidektideks on Elo Pärlioja ja Maarja Malvre, sisearhidektuuribüroost Must. Märksõnadeks sisekujunduses on rafineeritud elegants, selgejoonelisus ja minimalism. Tugevaks elemendiks on hall värv erinevates faktuurides ja tonaalsustes. Monokromaatiline värvilahendus annab hea tausta pinnal esitletavatele kollektsioonidele. Kaastööd tegid veel teisedki Eesti kunstnikud - metalltööd – Tõnu Narro, lühter – Tõnis Vellama, mööbel – Aruut OÜ ja Borg OÜ, nahast aksessuaaride arendus – Kadri Kruus, ehete arendus - Katerina Pišon.

Avamispeol esitlusele tulnud kevad-suvise kollektsiooni „DISCO“ inspiratsiooni allikaks on filmi „La grande bellezza“ soundtrack ja peategelase erksad ning elegantsed kostüümid. Kollektsioonis on kesksel kohal erksad värvid – sinine ultramariin, fuksia, oranž , punane ja kuldne – just jakkide detailid ning kokteilkleidid on valmistatud naturaalsest kullatud nahast. Samuti on kollektsioonis esindatud sel hooajal väga populaarne lureks, tuntud prantsuse tootja Sophie Hallette´i pits, naturaalne siid ja villane krepp.

Vaata backstage fotogaleriid

Ava galerii, klikates pildil!

Vaata, kes kohal käisid

Ava galerii, klikates pildil!

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Kaunite kaadrite ja võrratute näitlejatööde poolest silma paistev erootiline suurteos.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee