Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Moekuulutaja esitles moodi

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Moetoimetus
18.03.2014
Foto: Kertin Vasser

Tartu oli eelmisel nädalal täidetud kauni kevadmoe ja mõnusa muusikaga. Tartu Kaubamaja keskuses toimunud Moekuulutaja üritusel esitleti nii täiskasvanutele, noortele kui ka lastele loodud värskeimaid trende, lisaks sai nautida Läti moemärkide loomingut ning muusikalisi etteasteid Läti kollektiivilt Sus Dungo ning kohalikult bändilt August Hunt.

Kaubamaja klassikapärlite naistemoe etenduse stilist Britta Ratas tutvustas nelja trendisuunda, milleks olid värvi-ja mustriküllane ekstootika, must-valge geomeetria, pehmed pastellid ning kunstist inspireeritud värviplahvatus. Julgeimad moejüngrid võivad kokku sobitada erinevaid värve ja mustreid, rõivaid võib kanda kihiliselt ning kõike seda võivad hoogsalt katsetada ka meesterahvad.

Ava galerii, klikates pildil!

Noortemoes ei ole piire, teatab stilist Piret Vapajeva. Julged värvid, erinevate toonide hoogne miksimine, sportliku ja klassikalise stiili kokku sobitamine, põnevad ja silmatorkavad aksessuaarid – kõik on lubatud. Pitsiline kleit ja sportlikud jalanõud? Miks mitte!

Ava galerii, klikates pildil!

Lõbusaima ja värviliseima lastemoe etendusega astusid ülesse kõige nooremad modellid – lapsed. Stilist Kirsi Altjõe poolt kokku pandud moeshow esitles loomamustreid, huvitavaid graafilisi lahendusi ja vikerkaarevärvilist toonivalikut. Stilisti arvates võiksid lapsed julgemini aksessuaare kanda – rätikuid, salle, päikeseprille ja vöösid, moelisandiks ka mõni karvane džunglisõber kaenlasse haaratud.

Ava galerii, klikates pildil!

Moekuulutaja erikülalistena astusid ülesse Läti moebrändid BeCarousell, SALT ja One Wolf, kes näitasid oma uusimaid kollektsioone. BeCarouselli imekaunid ja naiselikud kleidid, One Wolfi sportlikult põneva joonega ja unisex teksaseid sisaldav vabaajakollektsioon ning SALTi dramaatiliselt mõjuvad õhtukleidid esitlesid meie lõunanaabrite värskeid moesuundi. Kohal olid ka moemärkide disainerid ja mänedžerid, kes end huviga Eesti moeeluga kurssi viisid.

Ava galerii, klikates pildil!

Laupäeval vallutasid Moekuulutaja moelava ürituse Mood-Performance-Tants finaali jõudnud kollektsioonid, kes said näidata eelvaadet maikuus lavale tulevast. Ürituse kohta leiad lisainfot siit.

Ava galerii, klikates pildil!

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee