Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Barokketendus Kadrioru lossis

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Moetoimetus
20.11.2013
Foto: Jelena Rudi

Eile, 19. novembril esitles Tiina Talumees oma sügis-talvist couture kollektsiooni „Sügisbarokk“. Kollektsiooni esitlusele kogunes suur hulk Eesti kõrgmoe austajaid ja keegi neist ei pidanud pettuma, sest barokihõnguline kollektsioon võlus vaatajaid oma suurejoonelisuse ja kergusega. 

Ava galerii, klikates pildil!

"Me lootsime väga, et kollektsiooni esitlus ühendab nii lossi, kollektsiooni kui ka kohalviibijad. Kollektsioon võeti hästi soojalt vastu ja usun, et täna õhtul toimuval salongiõhtul saavad nii mitmedki kleidid endale kaunid omanikud,“ rääkis Tiina Talumees ning lisas, et moestuudio salongiõhtule on oodatud kõik, kes endale mõnd eile moelaval nähtud kleiti soetada ihkavad.

Kollektsioon on inspireeritud lossi dekoorist ja peentest detailidest, mis toovad moehuvilisteni Kadrioru peened nüansid tänapäevases võtmes. Viimasest annavad aimu mugavad ja hästi kantavad materjalid. „Sügisbaroki“ peakangelasteks on väänlevate  nöör- või paeltikanditega kaunistatud villajersey,  villakrepp ja puuvillapits. Uhkeldavama poole pealt on kollektsioonis esindatud kuldsed tikandid, brokaat ja voogav satiin.

Salongiõhtu leiab aset Tiina Talumees Moestuudios, Rotermanni kvartalis kolmapäeval, 20. novembril, kella 14.00 - 20.00.
Moestuudio 15. sünnipäeva puhul TIINA by Tiina Talumees kleidid -15%.

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee