Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Päike, siit me tuleme!

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
29.04.2013
Foto: Tootja

H&Mi suvised reklaamid on tõeliselt eksootilised maiuspalad, lummates päikeselembeseid kuuma temperamendi ning glamuurse Beyoncéga. Esmased uudised H&Mi ning Knowlesi koostööst lekkisid jaanuaris, mil üks lauljanna tantsijatest kogemata uudise Twitteris paljastas. Siin on kauaoodatud pildiseeria.

Ava galerii klikates pildil!

Hea valik, H&M! Beyoncé tõmmu nahk ja lokkav naiselikkus sobivad ideaalselt värskesse paradiisiseeriasse. Plakatitele kadreeritud bikiini- ja rannarõivavalik on inspireeritud laulja individuaalsest stiilist ning saanud viimse lihvi just Knowlesi ideedest.

„H&Mi suvekampaania on fantaasiareis, mida on vürtsitatud glamuuri, draama ja paradiisihõnguga,” sõnas kaubamärgi loovjuht Donald Schneider. „Beyoncéd oli pildistamisel absoluutselt imeline vaadata – ta oli nii mänguline ja vaba; need omadused teevad temast üleilmaliselt armastatud staari. Valminud rannakollektsioon peegeldab parimal viisil nii Beyoncé kui ka H&Mi olemust.” Fotod päikeses mõnulevast lauljatarist on jäädvustatud Bahama saartel Inez van Lamsweerde ning Vinoodh Matadini poolt.

„Mulle on alati H&Mi fookus – lõbus ja taskukohane mood – meeldinud,“ kommenteeris lauljanna koostööd. „Nautisin väga meie koostöö kontseptsiooni, mille keskmes olid neli elementi: tuli, vesi, maa ja tuul. Mainimata ei saa jätta ka imeilusat ja inspireerivat troopilist randa, kus shoot aset leidis.”

Plakatitega paralleelselt valmib rannakollektsioonist ka telereklaam, mille taustaks mängib Beyoncé värske lugu ”Standing On The Sun“.

Loe ka: Naine. Suure algustähega.

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee