Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

H&Mi tükike Paradisi

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
23.01.2013
Foto: Tootja

Vanessa Paradisi kurvad silmad ja metshaldjalokid on kevadel H&Mi käsutuses. Nimelt on prantsuse lauljanna-näitlejanna H&Mi jätkusuutlikku suunda esindava Conscious Collection’i värske reklaamnägu.

Romantiliselt rohelistel reklaampiltidel kannab Paradis fragmente naisterõivaste kollektsioonist (samasse liini kuuluvad ka meeste- ja lasteriiete kollektsioonid), mis jõuab kauplustesse märtsis. Kollektsiooni mantraks on ühendada keskkonnasõbralikkus stiiliga. See tähendab, et kogu Conscious Collection on valmistatud jätkusuutlikest materjalidest nagu orgaaniline puuvill, Tencel ning ümbertöödeldud polüester.

Varemalt Chaneli reklaamides figureerinud prantslanna kommenteeris koostööd, öeldes, et on uhke, et saab esindada väärtusi, mida kõne all olev kollektsioon endas kannab: „Ma katsun alati teadlikult ostelda ning käituda keskkonnasõbralikult. Vintaaž-leiud moodustavad suure osa minu garderoobist. Vanadele riietele uue elu andmine on osa minu elustiilist.“

Lisaks värskele kevadkampaaniale on H&M alustanud ka mastaapse riiete kogumise ning ümbertöötlemise projektiga. Nimelt utsitab bränd inimesi kokku koguma oma vanu või unustatud rõivaesemeid ning tooma neid H&Mi Suurbritannia või Iirimaa kauplustesse, kus iga koti eest antakse kliendile vastutasuks H&Mi vaucher. Tegu on esimese korraga ajaloos, mil üks suur rõivakett midagi nii laiahaardelist korraldab.

Kuidas meeldib Sinule H&Mi uus ja eriti roheline mõtteviis ning kollektsioon?

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee