Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Naiselikkuse giid

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
11.12.2012

Glamuurne vampnaine – burleskitar Dita Von Teese – on ammutanud inspiratsiooni oma diivalikust stiilist ning loonud kapselkollektsiooni, kuhu kuulub 5 naiselikkusest nõretavat kleiti. 

Mõeldes Dita rongakarva kiharatele, veripunastele huultele ning Lumivalgekese nahale, mõistame küsimata, et ka peegelpilt võib olla inspiratsioonilätteks. Burleskiartisti värske kleidibukett esindab autorile omast retroglamuurset stiili ehk šedöövrite märksõnadeks on 50ndate siluetid, liivakellakujulised lõiked ning rõhutatud peen piht. Kollektsiooni kuuluvad kleidid kannavad võrgutavaid tiitleid nagu VIP Coat, Bon Bon Dress, Follow Me Dress, Second Look Dress ning Showcase Dress. Iga kleit peegeldab ajastut, mil rafineeritus ja glamuur oli kõige tähtsam ehk mõjub ränga kontrastina, kui võrrelda tänapäevase boho-stiili lainega.

Foto: Showcase Dress

Foto: Second Look ja Follow Me

Foto: VIP coat ja Bon Bon kleit

Tuleb tõdeda, et Von Teese’i ambitsioonikas ettevõtmine ei tule täieliku üllatusena: õppis ju naine enne burleskiartistiks hakkamist kolledžis kostüümiajalugu ning unistas kostüümikunstniku ametist. Ammuse unelma äratas Ditas retk LA vintage-butiiki: „Ma nägin üht tuntud moeloojat, kes pildistas erinevaid esemeid kui inspiratsiooniallikaid järgmiseks kollektsiooniks. Seda nähes mõtlesin, et pole mingit põhjust, miks mina ei võiks seda teha. Armastan osta rõivaid vintage-poodidest ning jumaldan seda mõnusat ärevust, mis nendes tuhlamisega kaasneb. Mulle ei sobi tänapäeva lohakas riietumisstiil. Iga kord, kui tunnen, et ei viitsi end üles lüüa, mõtlen, et täna on see päev, mil jooksen kokku oma endise kallima – või veelgi hullem – tema uue naisega. Ma tunnen end kõige paremini, kui näen välja iseenda parim versioon. Puudriks ja soenguks leiab ikka aega.“

Võtame Ditalt õppust!

• Nagu Dita ütles, aitab suurepärane välimus kaasa enesekindlusele. Sätitud soeng – isegi talvel – ning ühtlase jumega nahk on glamuurse välimuse alustalad. Pidustusteks võiks meigiarsenali muretseda tugevama karakteriga huulepulga (mis sobiks nahatooniga), sädeleva lauvärvi (miks mitte kuldse?) ning pikendava efektiga ripsmetuši. Pole mõtet magada maha aasta parimat võimalust ilmuda seltskonda efektses peomeigis!

• Kingad. Oled kunagi näinud mõnd tõelist diivat madalas või poolkõrges kingas? Ei? Seda me arvasimegi. Glamuuritar tõmbab jalga sihvaka liistuga peokinga, mis võib olla siivsalt must, sametine või hoopiski pilkupüüdvalt sädelev. Veendu, et leiad kinga juurde sobivad sukad. Kui king ja kleit on tagasihoidlikumad, vali kõrvale äkilise (nt pompöösne pitsmuster) mustriga sukad.

• Valisid ühevärvilise kleidi? Kombineeri sinna juurde toon toonis huuled ja küüned. Väike lüke, mis mõjub šikilt.

• Meile meeldib väga liivakellasiluett. Ehk valid seekordseks jõulupeoks midipikkuses kehakallistava kleidi pika maani tualeti asemel? See on seksikas, šikk ja elegantne.

Dita kleidid, mille hinnad varieeruvad vahemikus 464 -771€, leiad veebipoest Decades, Inc.

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Kaunite kaadrite ja võrratute näitlejatööde poolest silma paistev erootiline suurteos.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee