Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

LFW uued tuuled

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Gerli Liivamägi, Pariis
01.03.2012
Foto: Scanpix

Külmas ja tuulises Londonis näidati 2012. aasta sügistalvist moodi. Multikultuursele Londonile iseloomulikult nägi palju värvi ja veelgi rohkem mustrit. Seda, et London on kasvulavaks just noortele talentidele, illustreeris ka tänavune moenädal: kõige huvitavamad ja silmapaistvamad kollektsioonid pärinesid nimelt värskematelt tegijatelt, kes mõne möödunud aasta jooksul tuntust ja tunnustust kogunud.

Järgnevalt lähemalt erinevatest märksõnadest ja disaineritest, kelle looming tuleval sügisel meie garderoobi kindlasti mõjutama hakkab.

Värviküllane hullus

London armastab hulle ideid ja värviküllast siluetti. Küll küllale juba liiga ei tee. Kui ei usu, siis palun - vaata disainerite-duo Meadham Kirchoffi kollektsiooni, kus diskoatmosfäär ja värvimöll suisa sõnatuks võtab.

Louis Gray rabas mustreid omavahel miksides ja värvi värvile lisades moepublikut graafiliste mustrite ja visuaalse üleküllusega, kusjuures seda ainult kleitidest koosneva kollektsiooniga.

Värvi ja mustrit

Moenädala värvi- ja mustrielamused olid suurepärased; kokkuvõtvalt võib öelda, et näha sai kõiki vikerkaarevärve. Üheks tõeliseks maiuspalaks oli kindlasti Mary Kartranzou, kelle detailselt välja töötatud karged mustrid võlusid moepublikut dramaatiliselt hurmavate kleitidega. Erinevate huvitavate mustrilahenduste seast jäi eriliselt meelde trükimasinamustriga kleit. Tundus, et disainer kindlustas omale 2012. aasta sügiskollektsiooniga koha Londoni mõjuvõimsaimate disainerite seas.

Huvitavaid mustreid ja värvilahendusi pakkus ka Basso & Brooke’i kollektsioon, kus kohtusid igasugustes värvikombinatsioonides ruudud ja triibud. Kollektsiooni märksõnadeks olid avar siluett ja pliiatsseelikud. Tundus, nagu oleks disainerid kääridega eksperimenteerides erinevaid mustreid siit ja sealt kokku lõiganud.

Juba rohkem tuntud ja teatud Erdemi kollektsioonis nägi pliiatsseelikutel ja kleitidel äärmiselt hurmavaid mustreid ning mängu õige ja vale piirimail. Lilla ja musta kombinatsiooniga mängiv Erdem polnud ainuke.

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee