Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Ülevaade Riia Moenädalalt

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
04.04.2011
Foto: Mark Litvyakov

30. märtsist 2. aprillini toimunud 14. Riia Moenädalal sai kokku näha 14 kollektsiooni nii Läti moekunstnikelt kui ka külalistelt Eestist, Ukrainast, Itaaliast ning Prantsusmaalt.   

Lavalaudadel nägi nii kaasaegset kirgast tänavamoodi kui ka klassikalisi elegantseid õhtutualette. Põnevad plastilised lõiked, kihftid (trüki)mustrid, tavatud detailid ning ebatraditsiooniline kangakasutus on mõned tähtsamad märksõnad, mis võiks iseloomustada seekordsel Riia Moenädalal üles astunud disainerite käekirja.  

Üks moenädala kõige silmapaistvam kollektsioon pärines meie enda moelooja Kristel Kuslapuu sulest, kelle show lõpus kostis meeletult tugev ning lõppematu aplaus. Värvikad, stiilsed kudumid, mis rikastatud pisikeste detailide, narmaste ning mustritega võitsid neljapäeval paljude südamed. Väga palju andis juurde ka teadmine, et kõik massiivsed kudumid on kootud käsitsi.  

Ääretult kauni ning veidike androgüünse joonega kollektsioon, mille autoriks oli Zanete Auzina Lätist, naelutas samuti vaatajate pilgud tugevalt catwalkile. Suurepärane rätsepatöö, voltimistehnikas jakkide ääred ning kraed, sillerdavad materjalid ning öösinised ja sügavlillad kangad suisa lummasid publikut.  

Kokkuvõtvalt võib öelda, et Riia Moenädal oli vägagi värvikas moesündmus, kus disainerite nägemused varieerusid seinast seina ning showsid saatis mõnusalt mahe trumm ja bass. Nii et võta aga galerii ette ning vaata visuaalset kokkuvõtet Riia Moenädalast.

Kuidas tundub: kes on Sinu lemmik?

Ava galerii, klikates pildil!

Varsti toome Sinuni ka galeriid, kus tutvustame iga moekunstniku kollektsiooni põhjalikumalt. 

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee