Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Limited Collection viimaks kohal!

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
07.02.2011

Sel aastal juba 127. sünnipäeva tähistav Marks & Spencer rõõmustab oma eesti fänne hea uudisega: nüüdsest on nii Kristiine kui Rocca al Mare keskuse Marks & Spenceri kauplustes müügil trendika ja julge, uusimaid moetuuli püüdva Limited Collectioni tooted! Nagu nimigi ütleb, on tegu eksklusiivse ja erilise kollektsiooniga, kus au sees kvaliteetsed materjalid ning intensiivsed värvitoonid. 

Lisaks Limited Collectionile täienevad Marks & Spenceri poodides ka kingariiulid, kust leiab omale meelepärase kingapaari nii mugava madala kui kaunilt kõrge kinga austajanna. 

Marks & Spenceri bränd on teada-tuntud oma laia rõivavaliku poolest, mis pakub midagi igale maitsele. Näiteks leiab igapäevaseid rõivaid brändi Autograph kollektsioonist, vaba aja riideid aga Autograph Weekendi liinist. Klassikalistele kontori- ja ärirõivastele keskenduvad allbrändid Portfolio ning Classic.

Kõige suurema austajaskonna ning valikuga on aga naistekollektsioon Per Una, mis itaalia keeles tähendab "ühele naisele". See on kollektsioon, mis väärtustab iga naise erakordsust ja individuaalsust. Per Una tunneb ära kolmest südamest koosneva logo järgi.

Marks & Spenceri rõivaosakond pole jätnud unarusse ka mehi. Nii naiste- kui meesterõivaste kollektsioonid varieeruvad vastavalt elustiilile ning kandja vajadustele. Eesti poodidest leiab näiteks Blue Harbouri kollektsiooni, mis on – muuseas - Briti meeste seas populaarseim igapäevarõivaste bränd. Meie kauplustes on müügil veel Marks & Spenceri pesukollektsioon Essentials, argiseid ja vaba aja rõivaid pakkuv Autograph ning stiilsetele ärirõivastele keskenduv Collezione. Hätta ei jää kindlasti ka klassikalise päevasärgi, lipsu ja ülikonna otsijad.

Nii et heitke pilk galeriile ning uurige, millega oma kevadist-suvist garderoobi täiendada!

Ava galerii klikates pildil!

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee