Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Sügisöö unenägu

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
12.11.2010
Foto: Kalle Veesaar

Sügavsinise sametise sügistaeva all melanhoolselt halli novembrikuu lõpusirgel - täpsemalt 27. novembril - toimub kohvikus Wabadus moekunstnik Hanna Korsari 2010. aasta sügistalvise kollektsiooni esitlus. Hanna on tuntud ja tunnustatud disainer, kelle kleidid kõnelevad muinasjuttude keelt ning kelle käekirja iseloomustab õhkõrna salapäraga looritatud haprus ja haldjalikkus.

Foto: Kalle Veesaar

Hanna loomingu austajad teavad, et disaineri lemmikmaterjalideks on pits, samet, siidtaft ja -šifoon ning kunstniku värvipaletil võidutsevad pastelsed toonid. Seekord soovib aga moekunstnik end proovile panna ja tuua uued ideed tema loomingut hindava publikuni veidi teises võtmes.

Hanna Korsari sügistalvine moeekskursioon jätkab teekonda talle südamelähedaste põnevate tekstiililahendustega ja viib naiseliku jõulisuse ääremaadele, sulatades ühte nii õrnad trükimustrid kui ka dramaatilise vormikasutuse. Värvikaart koosneb sünkjasmustast, klarettpunasest ja udukarva hallist ning sellele sekundeerib läbi kangaste kumav kahvatu ihu.

Moeetenduse  pearõhk lasub kangastel, uidates seekord graafiliste mustrite muinasjutulises maailmas, katsetades taas kord julgemalt sügavate ja jõuliste värvidega ning riivates arglikult meeste vormirõivaste siluetti.

Eesootav etendus keskendub rõivaste loomise protsessile  ning  annab publikule võimaluse kollektsiooni lähemalt uudistada. Esitluse juurde kuuluvad disaineri kommentaarid materjalide, tehnikate ning kollektsiooni valmimise kohta. Õdusa ja intiimse esitluse eesmärgiks on keskenduda Hanna loomingule omasele kvaliteedile ja materjalile ning suurtes showdes varju jäävatele nüanssidele. See on võimalus kogeda tõelist haute couture´i emotsiooni.

Moeetendusel publiku ette astuvate modellide soengud sätivad juuksurid salongist Duglas ja Bauman, puna tuleb palgeile Make Up Store’ilt, siredad sääred ehivad www.siidisukk.ee ja Trendexpress ning lõhnameeli erutab Joik.

Kindlasti teeb ülevaate moeetendusest ka Femme. Kahele meie lugejale pakume aga eksklusiivset võimalust näha kollektsiooni oma silmaga ehk loosime välja kaks kutset Hanna Korsari 2010. aasta sügistalvisele showle.

Loosimises osalemiseks vasta vaid ühele lihtsale küsimusele: millise kõrgkooli ning mis eriala on lõpetanud Hanna Korsar? Vastus saada silvi@femme.ee. Võitjatega võtame ühendust!

Vaata Hanna kevadkollektsiooni esitlust siit.

Moekas
Femme uudiskiri

Kaunite kaadrite ja võrratute näitlejatööde poolest silma paistev erootiline suurteos.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee