Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Melbourne'i moefestival

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Riina Õun
31.03.2010
Foto: Lucas Dawson

Veidi fantaasiarikkamaks kujunes hiljuti kooli lõpetanud disainerite moeshow, kellele moetööstus pole veel jõudnud ajupesu teha. Noorte moeloojate loomingus olid läbivateks märksõnadeks liibuv pits ja sellele vastanduvad kotjad vormid ning seljas rippuvad kangad. Publiku absoluutseks lemmikuks sai kollektsioon Christiana Livaditis’ilt, kes oli oma fantaasial kõige uljamalt lennata lasknud, kombineerides nahatoonis kangast mustaga, kasvatades võrkkonstruktsioonidega puusi ja moonutades siluetti.
Christina Livaditis
 
Georgia Lazarro oli ilmselt eeskuju võtnud kreeka toogadest, jättes oma voogavates kleitides ühe jala ahvatlevalt välja.
Georgia Lazarro
 
Laura de Vries oli aga otsustanud pettekujutelma loomiseks kostüüme "tükeldada", õmmeldes nt retuusidele nahatoonis tükke vahele.
Laura de Vries
 

Moenädala üritusi toimus üle kogu linna – näiteks lavastati kaubanduskeskuses tõeline fotoshoot, kus valgete plastikseinte taustal sättisid modelle avalikult meikar ja juuksur ning juhendas stilist, andmaks tavainimestele aimu muidu lavatagusesse jäävast mitte nii glamuursest moemaailma küljest.

Lisaks eksklusiivsematele moeshowdele oli lava ehitatud ka linna keskväljakule, kus kõrvuti samal ajal toimuva toidufestivaliga patseerisid ringi modellid ja kõigil huvilistel oli moele vaba ligipääs. Muu seas oli show pühendatud ka uutele pesutrendidele, mis eeskätt Melbourne'i meedias ja meespooles palju elevust tekitas.

Kord aastas toimuv Melbourne'i moefestival tõestas oma populaarsust, kohendades "krooni" Melbourne'i kui Austraalia moekuninga(nna) peas ja jättes linnainimesed uusi trende shopates järgmist aastat ootama.

Vaata ülevaadet Melbourne'i moefestivalist:

Ava galerii klikates pildil!

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Kaunite kaadrite ja võrratute näitlejatööde poolest silma paistev erootiline suurteos.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee