Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Mood ja hobused (5)

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Maarja Paalits
11.12.2006
Foto: André Altjõe

Moekunstnik Oksana Tandit esitles pühapäeval, 10. detsembril Lagedi mõisas oma uut kollektsiooni La Force de la Femme.

Mõisatest on saamas eestlaste meelispaiku. Ja seda põhjendatult: pakuvad ju need vanad ja nüüdseks ka suures osas korda tehtud hooned unikaalset segu ajaloost, aristokraatlikkusest ja omanäolisusest, mida trendikast klubist või hubasest lounge’ist juba ei leia, kuid millega oma igapäevaelu aeg-ajalt vürtsitada sooviks. Seega väärib kohavalik täispunkte.

Kuigi tõsi ta on, et neil, kes oma kodumaa kõiki kauneid paiku kui oma püksitaskuid ei tea, oli mõisa üles leidmisega pisut raskusi. Vaadates hiljem rahvast täis saali, näis, et kõik huvilised jõudsid - pärast suuremaid või väiksemaid ponnistusi - siiski edukalt kohale ning olid enam kui valmis pakutavat ilu nautima.

Enne suurt iludemonstratsiooni oli võimalik tutvuda Itaalia fotograafi Filippo Maria Caroti ja Eesti fotograafi Indrek Arula moefotonäitusega ning imetleda hobuseid.

Nii, nagu ka välja oli reklaamitud, polnud pearõhk mitte üksnes moel ja rõivastel, vaid tervel atmosfääril. Mitte üksnes teada-tuntud  ratsapüksid või -kiiver polnud see, mis aitas mõista ratsaspordist inspireeritud kollektsiooni La Force de la Femme, vaid väikesed detailid  alates kohavalikust ning lõpetades lõhnade ja valgusega.

Enne moeetendust erutas vaatajate meeli kunstratsutaja Maria Chulets ja tema lumivalge suksu Gabariit väike ratsashow, mida saatis vägagi efektne muusikaline etteaste. Seejärel oli lava modellide ja ukrainlannast moekunstniku - Oksana Tanditi - loomingu päralt.

Sügistalvine kollektsioon La Force de la Femme on mosaiik, mille osadeks on nii naiselikud kui ka mehelikud elemendid. Materjalidest oli kasutatud sametit, villa, tviidi ja sifooni. Disaineri lemmikuks näikse olevat ruudumotiiv koos rolandmouret´like kehajärgivate kleidikeste-seelikukestega, mille pisut liigreserveeritud muljet aitasid pehmendada lopsakad lillemotiivid. Kollektsiooni iseloomustab naiselik ja sensuaalne jõulisus, mida kahjuks mitte kõik modellid ei suutnud vääriliselt välja kanda.

Pilte ei leitud!
|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Loe kommentaare (5)

Moekas
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee