Nicole võrgutas Jimmyd

Ilutoimetus
05.07.2013

Sulge aken

Pronksikarva sasipeaga Nicole Kidman on Jimmy Choo värskes sügis-talv 2013/14 reklaamis kui ohtlik ürgnaine, kellel on luba tappa. Dramaatiliselt šikk klipp on kummardus nii Jimmy tapjakontsadele kui ka Nicole’i erakordsele ümberkehastumisvõimele. 

46aastase austraallanna jaoks on see esimene koostöö kingaimpeeriumi valitsejaga. Varasemalt on Nicole teinud kaasa Chanel No.5 ja Omega kellade kampaaniates ning lõpetas hiljuti filmi „Grace Of Monaco“ võtted, mis peaks kinolinale jõudma järgmise aasta alguses.

Mikael Janssoni poolt jäädvustatud fotodel on Nicole vastupandamatu võrgutaja, keda ümbritseb pinev õhkkond ning sügavam storyline, mis sarnaneb mõne hea thrilleri süžeega. Nagu tegijad ka ise on öelnud: reklaame mõjutasid nii Hitchcocki kangelannad kui ka Choo brändile omane enesekindel glamuur.

“Ma nautisin väga selle rolli mängimist. Kehastasin seksikat ja tugevat naist, kes kontrollis olukorda,” sõnas Kidman. “Fotograaf Mikaeliga oli meil väga hea, empaatiline side. Ta mõistis, mida ma mõtlen ja tunnen ning oskas seda läbi kaamerasilma jäädvustada ning edastada.”

“Nicole hoomab suurepäraselt meie sügis-talv 2013/14 kollektsiooni meeleolu. Tema karakter väljendab ideaalselt Jimmy Choo naise mitmekesist olemust: ta on tugev, seksikas ning salapärane,” ütles brändi loominguline juht Sandra Choi.

Meile Jimmyde värske, kergelt patune kampaania meeldib.  Millised on sinu muljed?