Taneli paradiisiviljad

Ilutoimetus
22.05.2013
Foto: Tanel Veenre

Sulge aken

Peale vägagi tormilist näituste perioodi otsustas ehtekunstnik Tanel Veenre teha midagi hoopis lihtsamat - kergemat ja kantavamat.

„Jätkasin teemat, mida alustasin kolme aasta ees kollektsiooniga „Tolm, universum ja kuninganna“. Ka sel korral on ehete kollektsiooni südamikuks puidu ja (pool)vääriskivide kombinatsioonid. Erilise tähelepanu on saanud värv: jõuline ja tolmune, soovitatavalt punane või sinine,“ kommenteerib Tanel. Vormide lopsakusest ja pakatavast värvist sai värskeim seeria pealkirjaks „Paradiisiviljad“. On magusat, haput ja magushaput mekki.

Lisaks on täienenud ka „Öölaste“ seeria heledamate isendite võrra.

"Otsustasin, et oma uue kollektsiooni esitluse teen õige kammerlikult Embassy of Fashioni ateljeebutiigis (Tatari 6, II korrus) sel neljapäeval, 23. mail kell 17-19," ütleb Tanel. Kollektsiooni uudistajaid kostitatakse veini ja küpsistega. Ta lisab: "Kuid muidugi on ehted väljas vaatamiseks-proovimiseks ka ilma minu kohaloluta."

Hea ülevaate kollektsiooni värvidest ja vormidest saab Taneli uuest veebipoest aadressil tvjewellery.ee.

Embassy of Fashionis saab tutvuda ka ahvatlevate ampsudega Aldo Järvsoo, Ketlin Bachmanni ja Riina Põldroosi moeloomingust.