Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

KO! avas oma veebipoe

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

femme.ee
17.06.2013

KO! disainer Kärt Ojavee on tegelenud aktiivsete ja interaktiivsete kangaste ning installatsioonide väljatöötamisega juba 2005. aastast. 2012. aasta sügisest veab ta aga oma brändi, mis pakub erilisi tekstiilipõhiseid objekte. Mitmed KO! toodetest on välja kasvanud pehmet elektroonikat ja tekstiili ühendavatest installatsioonidest.

Peagi lisandub poe tootevalikusse ka elektroonilisi tekstiile. Hetkel on saadaval päikesevalgusele reageerivaid ning laserlõikuse tehnikas valminud tooteid. Lisaks on unikaalsete esemetena valikus ka käsitsi trükitud kaantega märkmikke ning patju.

Veebioood täieneb pidevalt uute põnevate esemetega ning sellel tasub silma peal hoida.

Kärt Ojavee on mitmete preemiatega tunnustatud tekstiilidisainer, kes tegutseb aktiivselt rahvusvahelisel disainiskeenel.

Rohkelt tähelepanu on Ojavee pälvinud koostöös Ungari disaineri Eszter Ozsvaldiga loodud projektiga SymbiosisO, mida 2012. aastal eksponeeriti Issey Miyake New Yorgi kaupluses.

Lisaks pälvis projekt Londonis Be Open Awards`il "Cast" kategoorias teise koha ning märgiti ära selleaastasel Core77 konkursil interjööride ja näituste kategoorias kui runner-up üliõpilaste seas. Kärt Ojavee jagab koos Indrek Sirkeli ja Helena Karelsoniga Eesti 2012. aasta parima noore disaineri SÄSI tiitlit ning tema loomingut on eksponeeritud mitmetel näitustel nii Eestis kui ka välismaal. KO! on Eesti disainibüroode võrgustiku liige.

Poe veebiaadress: www.k-o-i.ee/shop

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee