Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Õhtu disainimeistriga

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
13.03.2013
Foto: Maiken Staak

Reedel, 22. märtsil toimub Femme salongiõhtul midagi täiesti erakordset. Nimelt kutsume teid seekord osa saama autodisainer Björn Koopi mitmedimensioonilisest maailmast. 

Spetsiaalselt salongiõhtuks Frankfurdist Tallinnasse lendav Björn Koop on igapäevaselt pühendunud autode eksterjööri disainile. Iida galeriis kõneleb mees teekonnast autodisainini, oma õpingutest, seiklustest erinevates koolides ning kogemustest, mida elamine ja tegutsemine erinevates riikides talle andnud on.

„Ma räägin endast ja loovusest. Luues tuleb alati kontrolli hoida. Kaotism ei tööta ja liigne raamides püsimine viib mandumiseni. Progressiivsus on kontrollitud ja mõtestatud kaotism,” sõnab Björn. Ta lisab, et igasuguse edu aluseks on pühendumine: „Oluline on ootamine ja vastupidamine. Vahel peab aega andma, et asjad ise paika jookseks.”

Kargel kevadõhtul tuleb lisaks auto- ja tootedisainile juttu ka inspiratsioonist, mõjusatest linnadest ja inimestest, arhitektuurist, moest, fotograafiast ning kunsti ja kultuuri vajadusest inimhingele. „Räägin Vaal galerii näituseks valmistumisest, seal toimunust ja ettevõtmise järelmõjudest. Samuti koostööst AlastiKinoga,” mainib Björn, viidates eelmisel kevadel toimunud näitusele „_my PLAYGROUND“, kus kõik autori tööd olid valminud erilises teibimaalitehnikas. Unikaalse tehnika on õhtu külaline ise ajapikku välja arendanud, lähtepunktiks autodisain ja autodisainitehnika. Björn lubab, et tema erilist süsteemi näeb 22. märtsil ka live’is ning kõik soovijad saavad ka ise teibiga mässamisel kätt proovida.

Ent õdusas õhtus leidub ruumi ka moele. Nimelt kuulete Björni kunstikoti projektist Kadri Kruusiga, pluusidisaini koostööst Jaana Varkkiga ning samuti kunstniku tulevasest fotoprojektist. „Mood on nagu auto, mis võib olla tarbeese või siis kest, millega me end ümbritseme, väljendamaks oma staatust ja näitamaks, mida me mõtleme,” on Björn kõrvutanud kaht edevat ja pidevas muutumises disainivaldkonda.

Märtsikuu salongiõhtul kõditab maitsemeeli Reval Café Cateringi peakoka Juri Kortšaki kokku pandud hõrgutav suupistevalik, mida täiustavad spetsiaalselt antud sündmuseks valitud veinid.

Kuna Iida galeriiruum on kammerlik, mahutades kuni 50 inimest, palume kõigil soovijail eelregistreeruda hiljemalt 21. märtsiks, täites allpool oleva ankeedi. Osalustasu on 15 eurot, üritus algab kell 19.00 ja kestab ca 2,5 tundi.

Registreerimine:

Nimi
E-mail
Telefon
Osalejate arv

Küsimuste korral helista 522 9088 või kirjuta silvi@femme.ee

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Kaunite kaadrite ja võrratute näitlejatööde poolest silma paistev erootiline suurteos.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee