Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Salongiõhtu Piret Kartusega

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
04.12.2012
Foto: Jaanu Samma

Femme detsembrikuu salongiõhtu tuleb jõuluajale kohaselt särav ning veidi maagiline. Kord aastas viibib Eestis pitsidisainer ning vintage-stiili viljelev ehtekunstnik Piret Kartus, kes ka algaval talvekuul on Jaapanist kodumaal käimas. 14. detsembril avaneb salongiõhtu sõpradel imeline võimalus saada osa Pireti rännakutest Euroopast Aasiani ehk kuulda kogenud kunstniku elust, tööst ja seiklustest laias ilmas.

14. detsembril kell 19.00 paotab Piret Kartus ukse oma romantilisse kunstimaailma. Iida Galeriis räägib ta esimest ja viimast korda, kuidas ta tegelikult on viimased üheksa aastat väljaspool Eestit elanud ja töötanud. Erilise boonusena valmib õhtuks Pireti uus kollektsioon, mida on võimalik lisaks imetlemisele ka kohapealt soetada. 

Õhtu jooksul kuuleme, kuidas oli töötada Belgia kuninglikule perekonnale, kuidas Piret Pitsi- ja Broderii Föderatsiooni poolt Pariisi senatis vastu võeti, kuidas ta salaja Araabia printsessidele ehteid ning kleite disainis ning äkitselt end Chanelist leidis.

Kui tundus, et kõik on olemas, otsustas ta kolida Jaapanisse ning alustada otsast. "Minu kodu on seal, kus on mu tangid ja pitsid. Kus ma aasta pärast olen, seda ma veel ei tea. Ega ma seepärast liialt ei muretse ka," ütleb Piret.

Lisaks Pireti muinasjutule, seiklustele ning aukartustäratavale kogemustepagasile kuulevad külalised ka erinevatest materjalidest. „Minu kui disaineri eesmärk on panna inimesed mõtlema, kuidas ja mida me tarbime," sõnab Piret. "Ise olen seda elukogemustest õppinud. Olen vagabond, ainult et manolodes."

Uudista Pireti loomingut siit, klikates pildil!

Salongiõhtul hellitame maitsemeeli Reval Café Cateringi peakoka Juri Kortšaki poolt valmistatud suupistetega, mida täiustavad spetsiaalselt antud sündmuseks valitud veinid.

Kuna Iida galeriiruum on kammerlik, mahutades kuni 50 inimest, palume kõigil soovijail eelregistreeruda hiljemalt 13. detsembriks, täites allpool oleva ankeedi. Osalustasu on 15 eurot, üritus algab kell 19.00 ja kestab ca 2,5 tundi.

Registreerimine:

Nimi
E-mail
Telefon
Osalejate arv

Küsimuste korral helista 522 9088 või kirjuta silvi@femme.ee.

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee