Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Jimmyd saavad uue kuue

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
18.04.2012

Kui mõne aja eest kirjutasime alati viksi ja viisaka Diori moemaja koostööst koloriitse berliini popkunstniku Anselm Reyle’iga, siis seekord on meil fookuses kingaimpeeriumi valitseja Jimmy Choo ning Ameerika kaasaegne kunstnik Rob Pruitt.

Choo ja Pruitti koostööst sünnib sügisel kirgastest värvidest ja mängulistest mustritest põimunud kapselkollektsioon, mille osadeks on kingad, kotid ning erinevad nahast aksessuaarid. "Meid võlus Pruitti energia, värvikasutus ning mustrite joviaalsus," kommenteerisid brändi loovjuhid Sandra Choi ja Simon Holloway, rõhutades, et kaasaegsel kunstil on oluline osa Jimmy Choo kontseptsioonis. "Tema töödes on elemente, mis meenutasid meile Choo disainide peent ikonograafiat. Tundsime, et Robi twist Jimmy glamuuril loob midagi unikaalselt kaunist," selgitasid nad.

New Yorgis resideeruv Rob Pruitt on olnud rambivalguses alates kaheksakümnendatest. Tema alati mänguliste ja tähendusrikaste tööde koorekihi hulka kuuluvad üliarmsad pandamaalid, skulptuurid jalgadest sinistes teksades ning hõbedane Andy Warholi skulptuur Union Square’il Broadway ja 17. tänava nurgal. Samuti kuulub Prutti resümeesse Guggenheimi kunstiauhindade eestvedaja auväärne nimetus.

Luksuslikke kingi voolivale Jimmy Choole pole see esimene koostöö kaasaegset kunsti viljeleva autoriga. Varasemalt on kingadele (või kingadest) oma nägemuse "maalinud" Richard Phillips, Nan Goldin ning Marilyn Minter. Kuigi pole veel täpselt teada, millega värskeim koostöö meid üllatab, tundub, et see saab olema midagi head.

Jimmy Choo ja Rob Pruitti kapselkollektsioon näeb ilmavalgust 2012. aasta novembris, jõudes müügile nii Jimmy Choo butiikidesse kui veebipoodi.

Loe ka Kontsa ja liistu meistrid

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee