Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Roheliselt mõtlev Pharrell (2)

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
22.03.2011

Tänavu märtsis jõudis turule Bionic Yardi, Pharrelli ning Ameerika kosmeetikafirma Kiehl'si koostöös valminud Maa päevale (22. aprill) pühendatud öko-poekott. Limiteeritud koguses keskkonnasõbralikel kandekottidel on peal Kiehl'si brändile omased pudelid, mis tuletavad meelde, et pärast kasutamist tuleks pudelid taastöötlemisse saata. Siinkohal näitab kosmeetikatootja ise väga head eeskuju, paludes kasutajatel tühjad Kiehl'si pudelid tagasi tuua.

Mitme Grammy võitja, N.E.R.D'i solist Pharrell Williams lõi noore New Yorgi tekstiilifirmaga Bionic Yard juba 2008. aastal käed, põhjendades koostööd murega keskkonna pärast ning sooviga loodust hoida ja panustada selle kaitsmisesse. Pharrell asus nii firma kaasomaniku ja investori rolli kui ka brändi esindaja ning saadiku kohale.

Bionic Yardi eesmärgiks on luua ja arendada keskkonnasõbralikke kangaid. Firma teeb omanäoliseks uudne ümbertöötlemistehnika: lõngu ning kangaid toodetakse, kasutades kiude, mis on saadud plastpudelite ümbertöötlemisel. Bionic Yardi tootevalikusse kuuluvad nii rõivad kui ka seljakotid, kohvrid, käekotid ja erinevad sisustuselemendid. Ühe paari teksaste valmistamiseks kulub näiteks seitse ümbertöödeldud pudelit.

Kuidas on aga lood keskkonnasõbralikkusega Eestimaal? Kas Sinu igapäevaelu juurde kuulub roheline mõtteviis ning taastöötlemine?

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Loe kommentaare (2)

Moekas
Femme uudiskiri

Kaunite kaadrite ja võrratute näitlejatööde poolest silma paistev erootiline suurteos.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee